48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Юні футболісти ЛУФК перемогли на турнірі у Тернополі


Наприкінці квітня у Тернополі відбувся традиційний всеукраїнський турнір з футболу пам’яті тренера Віктора Полянського серед хлопців віком до 13 років, участь у якому взяла команда 7 класу Львівського училища фізичної культури (тренер Роман Гнатів).
Впродовж турніру наші юні футболісти отримали 5 перемог, 1 матч заграли унічию і за підсумками всіх ігор посіли І місце. У складі команди відзначилися два ОлексіїУсанов (на фото) і Сич, які забили по чотири м’ячі та стали кращими бомбардирами меморіалу Полянського.
Результати ігор команди ЛУФК: «Буковина» м.Чернівці 4:0, ДЮСШ м.Вінниця 1:1, «Ніка» м.Івано-Франківськ 3:0, ДЮСШ м.Тернопіль 2:0, СДЮШОР «Карпати» м.Львів 1:0.
Підсумковий розподіл місць:
1. УФК м.Львів
2. «Карпати» м.Львів
3. ДЮСШ Блохіна та Бєланова м.Вінниця
4. ДЮСШ м. Тернопіль
5. «Буковина» Чернівці
6. «Ніка» м.Івано-Франківськ

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон Естонії