48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Футболісти ЛУФК – переможці Кубка Федерації пам'яті Мирослава Думанського


      Впродовж 16-20 серпня 2014р. у м.м.Івано-Франківську та Яремче відбувся ХХ традиційний турнір з футболу на Кубок Федерації пам'яті відомого івано-франківського футболіста Мирослава Думанського серед гравців віком до 15 років.
Участь у турнірі взяло 8 команд з м.м.Києва, Сум, Харкова, Чернівців, Івано-Франківська та з-поміж них команда 10 класу Львівського училища фізичної культури (тренери Ярослав Дмитрасевич, Віталій Лобасюк).
Впродовж турніру команда ЛУФК провела 4 гри, у всіх перемогла і стала переможцем турніру. Слід додати, що хлопці виступали без свого лідера Тараса Пецківа, який у цей час у складі юнацької збірної команди України бере участь у міжнародному турнірі у Литві.
Результати ігор команди ЛУФК: «Буковина» Чернівці 2:0, ДЮСШ №3 Івано-Франківськ 2:0, «Княжа» с.Щасливе (Київська обл.) 3:1, «Буковина» Чернівці (фінал) 3:0.
Підсумкова турнірна таблиця:
1. «УФК» Львів
2. «Буковина» Чернівці
3. «Княжа» Щасливе
4. «Арсенал» Київ
5. ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
6. УФК Харків
7. «Барса» Суми
8. «Ніка-05» Івано-Франківськ
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Максим Фещук – гравець білоруського «Вітебська»Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»