48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Войтович і Хоцяновський пробуються у «юніорці» «Карпат»


     Юніорська команда львівських «Карпат» (U-19) 10 лютого 2015р. відправилася у Туреччину, де приєднається до основного та молодіжного складів клубу і проведе з ними спільний навчально-тренувальний збір.
До Манавтату, де базуються «Карпати», головний тренер юніорки Андрій Тлумак (вип. ЛУФК 1996р.) взяв 20 виконавців. Вперше з командою на зборі задіяні учні 11 класу Львівського училища фізичної культури Володимир Войтович (на фото) та Артем Хоцяновський. Окрім них у Туреччину полетіли вчорашні випускники училища Олександр Олійник, Петро Намуйлик, Андрій Якимів та Володимир Гладкий.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон ЕстоніїДолю матчу юніорських «Карпат» з «Олександрією» вирішив Роман ЛісовикХлань і Петрук грали з ТуреччиноюФутболісти ЛУФК розтрощили хмельницьке «Поділля»Хлань і Петрук запрошені до збірної