48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : В ЛУФК відбувся семінар для дитячих тренерів з футболу


        21 квітня 2015р. у Львівському училищі фізичної культури відбувся семінар для тренерів-викладачів з футболу дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. Співорганізаторами заходу поруч з училищем виступили Львівське обласне відділення освітянського Комітету з фізичного виховання та спорту та футбольний клуб «Карпати».
Відкриваючи семінар, директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак охарактеризував семилітній досвід роботи академії футболу «Карпати», яка функціонує на базі закладу, і виокремив проблеми, які не дозоляють в повній мірі готувати якісних конкурентних футболістів. Однією з таких проблем є якість підготовки юних футболістів, які приходять на навчання в училище, і, в першу чергу, технічна навченість майбутніх зірок українського футболу.
Старший тренер академії футболу «Карпати» Володимир Безуб’як підготував доповідь з питань планування підготовки юних футболістів у віці 6-12 років.
Керівник комплексної науково-методичної групи ФК «Карпати» Богдан Хоркавий презентував програму підготовки юних футболістів Львівського клубу, зосередивши увагу на тому, що це збірний досвід різних футбольних шкіл: іспанської, хорватської, нідерландської, німецької з врахуванням вітчизняних напрацювань.
У практичній частині семінару було проведене відкрите тренування з учнями 8 класу училища, яке провели Роман Гнатів, Володимир Безуб’як та тренер воротарів Станіслав Долуденко.
Вирішено, що такі семінари стануть постійними і наступний відбудеться 12 червня.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Футбол

Футбол

Володимир Безуб’як – заслужений тренер УкраїниМихайло Шишка – гравець тбіліського «Динамо»Наймолодші футболісти ЛУФК провели успішні товариські ігри в ПольщіЗапізнілі перемоги сімнадцятирічних футболістів ЛУФК у фіналі чемпіонату УкраїниДля попадання у півфінал футболістам ЛУФК завадила червона карткаОлександр Чижевський очолив «Карпати»Шістнадцятилітні футболісти ЛУФК в чемпіонаті України четвертіФутболісти ЛУФК – бронзові призери чемпіонату України серед чотирнадцятилітніх гравцівЩе дві команди ЛУФК стартують у фіналах юнацьких футбольних чемпіонатівВихованці ЛУФК Данило Сікан і Олег Веремієнко – чемпіони світу з футболуФутболісти ЛУФК стартують у фіналах юнацьких чемпіонатів УкраїниВсі футбольні команди ЛУФК у фіналі юнацьких чемпіонатів УкраїниУ перших стикових іграх футболістів ЛУФК дві перемоги і дві нічиїВихованці ЛУФК – бронзові призери юніорського чемпіонату України з футболуФутболісти ЛУФК дізналися суперників на стикові ігри юнацьких чемпіонатів України