48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Ярославу Дмитрасевичу - 75!


     27 травня виповнилося 75 років вчителю футболу Львівського училища фізичної культури Ярославу Івановичу Дмитрасевичу.
Впродовж усього свого професійного життя Ярослав Іванович плідно трудиться у нашому училищі. За роки праці підготував цілу плеяду відомих українських футболістів. Серед його вихованців Дмитро Чигринський, Володимир Шаран, Олександр Чижевський, Руслан Забранський, Матвій Бобаль, Андрій Федецький, Микола Закотюк, Сергій Романишин, Сергій Даниловський, Амбросій Чачуа.
А скільки учнів стали просто добрими людьми, свідомими громадянами, гарними спеціалістами у своїх галузях - і всі вони сьогодні дякують за це своєму Вчителю!
Чудова людина, прекрасний педагог, заслужений тренер України - це Ярослав Іванович Дмитрасевич!
Колектив училища бажає Ярославу Івановичу ще довгих літ активного життя, міцного здоровя і нових вдячних вихованців!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Футболісти ЛУФК розпочали весняну частину юнацьких чемпіонатів УкраїниЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання здібних юних футболістівЛьвівське училище фізичної культури – переможець «Першості найкращих» у клубному залікуПетро Харжевський дебютував за «Карпати»На всеукраїнських турнірах «Першість найкращих» визначилися переможціНаймолодші футболісти ЛУФК – переможці турніру «Весняні ластівки Буковини»На «Першості найкращих» серед навчальних спортивних закладів відбувся ІІ тур В Україні стартувала серія турнірів з футболу під загальною назвою «Першість найкращих»Степан Родак: «Першість найкращих – спільний проект провідних спортучилищ і Олімпійського коледжу»П’ятеро вихованців ЛУФК запрошені до юнацької збірної з футболуФутболісти ЛУФК ФК «Львів» перемогли, але з «Зимового кубку» вибули Андрій Маркович – володар Суперкубка ЕстоніїОлег Голодюк відкрив рахунок голам в угорському чемпіонатіСікан, Харжевський і Слива обмінялись перемогами з ІзраїлемДенис Слюсар заграв з Ізраїлем