48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Ярославу Дмитрасевичу - 75!


     27 травня виповнилося 75 років вчителю футболу Львівського училища фізичної культури Ярославу Івановичу Дмитрасевичу.
Впродовж усього свого професійного життя Ярослав Іванович плідно трудиться у нашому училищі. За роки праці підготував цілу плеяду відомих українських футболістів. Серед його вихованців Дмитро Чигринський, Володимир Шаран, Олександр Чижевський, Руслан Забранський, Матвій Бобаль, Андрій Федецький, Микола Закотюк, Сергій Романишин, Сергій Даниловський, Амбросій Чачуа.
А скільки учнів стали просто добрими людьми, свідомими громадянами, гарними спеціалістами у своїх галузях - і всі вони сьогодні дякують за це своєму Вчителю!
Чудова людина, прекрасний педагог, заслужений тренер України - це Ярослав Іванович Дмитрасевич!
Колектив училища бажає Ярославу Івановичу ще довгих літ активного життя, міцного здоровя і нових вдячних вихованців!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон ЕстоніїДолю матчу юніорських «Карпат» з «Олександрією» вирішив Роман ЛісовикХлань і Петрук грали з ТуреччиноюФутболісти ЛУФК розтрощили хмельницьке «Поділля»Хлань і Петрук запрошені до збірної