Футбол : Футболісти ЛУФК – срібні призери чемпіонату України

У м.Сваляві та с.Поляні Закарпатської обл. 5 липня 2015р. завершилася фінальна частина чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 16 років. У вирішальному поєдинку за чемпіонство команда Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» зійшлася з ровесниками з київського «Динамо».
Дебют гри краще вдався киянам, які вже на 8 хв. зуміли відкрити рахунок.
Пропустивши гол, наші хлопці активізувалися і захопили ініціативу. І вже на 28 хв. Олексій Січ дальнім ударом вирівняв положення.
У другому таймі гра проходила з перемінним успіхом, але дещо гостріше діяли львів’яни. Однак забити жодній з команд не вдалося. Отож, все вирішили післяматчеві пенальті. На жаль, на цей раз фортуна від хлопців відвернулася і вони поступилися 3:4.
У поєдинку за ІІІ місце дніпропетровське «Дніпро» перемогло донецький «Шахтар» 2:1 і вибороло бронзові нагороди.
У складі команди «УФК-Карпати» срібними призерами чемпіонату України у віковій категорії U-16 стали учні 11 класу училища Антон Задарейко, Костянтин Гуцул, Володимир Лещук, Олексій Січ, Маркіян Пиріг, Олег Веремієнко, Вадим Сидорук, Євген Сєдов, Юрій Боднарь, Андрій Ременюк, Володимир Донцов, Віталій Сільченко, Тарас Пецків, Сергій Мацалап, Максим Дерман, Назар Качанівський, Павло Пашко, Олег Антошик, Віталій Медвідь.
Готували команду до змагань заслужений тренер України Ярослав Дмитрасевич та Віталій Лобасюк.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”