Футбол : Футболістам ЛУФК до перемоги у Зимовому кубку ДЮФЛУ забракло 4 хвилини

28 лютого 2016р. у Києві завершилася фінальна частина Зимового кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед гравців віком до 16 років.
У поєдинку за І місце зійшлися команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» та «Динамо» Києва. Рахунок відкрив Василь Руніч і так гра з перемінним успіхом тривала до 67 хвилини. До завершення матчу залишились 4 хвилини (регламент ігор 2х35хв.) і тут кияни під час однієї з атак буквально заштовхали м'яча у ворота наших хлопців. Коли вже обидві команди морально готувались до післяматчевих пенальті, «Динамівці» провели швидку атаку і на доданих хвилинах вдруге забили. Прикро, але у спорті так буває – концентрацію треба зберігати до фінального свистка.
Отож, київське «Динамо» - володар першого Зимового кубка ДЮФЛУ, «УФК-Карпати» - срібні призери. Третє місце посів одеський «Чорноморець», який у «бронзовому» фіналі переміг дніпропетровське «Дніпро» 1:0.
Срібними лауреатами першого Зимового кубка ДЮФЛУ у складі команди стали Михайло Готра, Руслан Грабовський, Станіслав Демків, Сергій Дудинський, Іван Кормош, Богдан Куртяк, Ростислав Лях, Олександр Нестерук, Віталій Олексів, Орест Панчишин, Максим Піхоцький, Володимир Рудюк, Василь Руніч, Вадим Сидорук, Роман Слива, Петро Харжевський, Назар Харчук.
Готували команду до змагань вчителі футболу Володимир Вільчинський та Іван Павлюх.
Окрім того, кращим воротарем фінального турніру визнаний Михайло Готра, а кращим нападником – Вадим Сидорук. Вітаємо хлопців!

Результати інших ігор команди у фінальній частині турніру:
- «Дніпро» м.Дніпропетровськ 0:1.
- ОК ім.Піддубного м.Київ (кол. РВУФК) 3:0 (відзначились Лях, Рудюк, Піхоцький).
- «Торпедо» Миколаїв 2:0 (Дудинський, Сидорук).

8. BRWIK Володимир-Волинський

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”