47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Команди ЛУФК взнали суперників у фіналах юнацьких чемпіонатів України


        
    14 червня 2016р. у Будинку футболу у м.Києві відбулося жеребкування фінальних турнірів чемпіонату України серед юнацьких команд вищої ліги у вікових категоріях U-14, U-15, U-16, U-17.
Як відомо, у всіх чотирьох турнірах участь візьмуть і команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати».
Вікова категорія U-14 – мм.Стрий, Моршин, 18-24 червня.
Група «А»: ДЮСШ-15 Київ, ДЮСШ-11 Одеса, «Зміна-Оболонь» Київ, «Динамо» Київ.
Група «Б»: ОК ім.І.Піддубного Київ, «Чорноморець» Одеса, «Шахтар» Донецьк, «УФК-Карпати».
Ігри у групах проходять за коловою системою, а далі команди зустрінуться у стикових іграх за місця за принципом «перший з першим, другий з другим» і т.д.
 
Календар ігор команди УФК:
19 червня – ОК ім. І.Піддубного (стадіон «Сокіл» Стрий, 16.30)
20 червня – «Шахтар» Донецьк (стадіон «Сокіл», 16.30)
22 червня – «Чорноморець» Одеса (стадіон «Медик» Моршин, 18.00)
24 червня – стикові ігри.
 
Вікова категорія U-15 – м.Одеса, 26 червня – 2 липня
Група «А»: «Динамо» Київ, «Зміна-Оболонь» Київ, СДЮШОР «Карпати» Львів, «Чорноморець» Одеса.
Група «Б»: «Шахтар» Донецьк, ОК ім.І.Піддубного Київ, «УФК-Карпати», «Металург» Запоріжжя.
Система розіграшу місць ідентична з U-14.
 
Календар ігор команди УФК:
27 червня – ОК ім. І.Піддубного
28 червня – «Металург» Запоріжжя
30 червня – «Шахтар» Донецьк
2 липня – стикові ігри.
 
Вікова категорія U-16– м.Ужгород, 17-25 червня
Група «А»:BRW-BIK Володимир-Волинський, ОК ім.І.Піддубного Київ, «Металіст» Харків, «Чорноморець» Одеса.
Група «Б»: «Арсенал» Київ, «Шахтар» Донецьк, «УФК-Карпати», «Динамо» Київ.
Система розіграшу місць: на першому етапі ігри в групах за коловою системою, далі команди, які в групах посядуть перші-другі місця, зустрінуться у півфіналах, переможці яких розіграють чемпіонське звання. Переможені зустрінуться у «малому» фіналі за ІІІ місце.
 
Календар ігор команди УФК:
18 червня – «Шахтар» Донецьк
19 червня – «Динамо» Київ
21 червня – «Арсенал» Київ
22 червня – стикові ігри за 5-8 місця
23 червня – півфінали
25 червня – фінали.
 
Вікова категорія U-17 – м.Львів, 25 червня – 3 липня
Група «А»: «Металург» Запоріжжя «Динамо» Київ, СДЮШОР «Карпати» Львів, ФК «Скала» Моршин.
Група «Б»: «Волинь» Луцьк, «Шахтар» Донецьк, «Дніпро» Дніпропетровськ, «УФК-Карпати».
Система розіграшу місць ідентична з U-16.
 
Календар ігор команди УФК:
26 червня – «Волинь» Луцьк (стадіон аграрного університету у Дублянах, 16.00)
27 червня – «Дніпро» Дніпропетровськ (Дубляни, 16.00)
29 червня – «Шахтар» Донецьк (Дубляни, 18.00)
30 червня – стикові ігри за 5-8 місця
1 липня – півфінали
3 липня – фінали.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Футбол

Футбол

Важкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон ЕстоніїДолю матчу юніорських «Карпат» з «Олександрією» вирішив Роман ЛісовикХлань і Петрук грали з ТуреччиноюФутболісти ЛУФК розтрощили хмельницьке «Поділля»Хлань і Петрук запрошені до збірноїНаймолодші футболісти ЛУФК розгромили тернополян і очолили турнірну таблицюФутболісти-одинадцятикласники ЛУФК заставили похвилюватись тренерівУ грі з ФК «Львовом» Віктор Ніколаєв відзначився покеромЛях, Сікан, Слива і Харжевський вибороли право грати у еліт-раунді Євро-2019Одинадцятикласники ЛУФК розіграли футбольний трилерМаксим Хлань буде грати з ІталієюПісля 5 турів найкраща турнірна ситуація у футболістів 11 класуЛях, Сікан, Слива і Харжевський стартували у кваліфікації до Євро-2019Андрій Ременюк відкрив рахунок голам у винниківському «Русі"