Футбол : Ігри з ужгородською СДЮШОР футболістам ЛУФК далися нелегко

У суботу 1 жовтня 2016 р. у чемпіонаті України з футболу серед юнаків відбулися ігри IV туру.
        Команди 11 і 9 класів Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» на стадіоні Аграрного університету у Дублянах приймали ужгородську СДЮШОР.
        Вже на сьомій хвилині своєї зустрічі старшокласники вели 2:0. Відзначилися Орест Панчишин та Вадим Сидорук. До свистка на перерву хлопці продовжували атакувати, однак рахунок так і не змінився.
          А от у другому таймі команда чомусь зупинилися. Це привело до того, що ужгородці один мяч відіграли. Далі було багато нервозності, але не було гри. На щастя, більше голів забито не було, отож нелегка перемога 2:1.
            Нелегко далася гра і восьмикласникам. На 26 хв. рахунок відкрив Віталій Пазеняк. Однак гості тут же відновили рівновагу.
            Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Переможний гол за рахунок індивідуальної майстерності провів Марян Мокрик.
            10 і 8 класи училища виїжджали до Івано-Франківська, де зустрічалися з місцевою «Нікою». Обидві команди проблем із суперником не мали і перемогли відповідно 6:0 і 3:0. У десятикласників відзначилися Роман Наконечний (двічі), Данило Сікан (двічі), Вадим Мельнійчук  та Вла-дислав Мудрик. У восьмикласників два голи на рахунку Андрія Дурдаса (на фото), один -Гліба Савчука.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”