Футбол : Футболісти ЛУФК кваліфікувались у топ-вісімку «Кубка майбутніх талантів»

У м.Будапешті 13 жовтня 2016р. завершився І етап престижного міжнародного турніру з футболу «Кубок майбутніх талантів» серед гравців віком до 17 років, участь у якому взяла і команда 11 класу Львівського училища фізичної культури (тренери Володимир Вільчинський та Іван Павлюх).
У столиці Угорщини команда виступала під брендом львівських «Карпат», з якими училище має договір про співпрацю.
На груповому етапі суперниками хлопців були мінське «Динамо», чеський «Банік» з м.Острави та ФК «Сараєво» (Боснія і Герцеговина).
У першому матчі львів’яни перемогли білорусів з рахунком 2:0 – спочатку відзначився Максим Піхоцький, а другий гол мінчани забили собі самі після розіграшу кутового. Другого дня «Карпати» зіграли внічию 1:1 з «Баніком» - гол забив Володимир Рудюк. Також унічию 2:2 закінчилася зустріч із «Сараєвом». Хлопці двічі вели у рахунку, однак втримати перевагу не змогли, пропустивши другий гол за дві хвилини до закінчення поєдинку. У ворота боснійців забивали Сергій Дудинський та Ростислав Лях.
Нічия з «Сараєвом» коштувала команді першого місця у групі «Д», яке хлопці віддали тим же мінчанам. «Динамо» після поразки від «Карпат» здобуло дві вольові перемоги над боснійцями 3:1 та чехами 4:2 і набрало 6 очок. У «Карпат» 5 пунктів, «Баніка» - 4, «Сараєва» - 1.
Тим не менше друге місце дозволило львів’янам кваліфікуватись у топ-вісімку, яка у квітні 2017р. розіграє нагороди турніру. У 1/4 фіналу суперниками хлопців буде грецький «ПАОК». У інших чвертьфінальних парах зустрінуться СК «Штурм» (Австрія) – «Академія Хаджи» (Румунія), «Партизан» (Сербія) – ФК «Марібор» (Словенія), «Динамо Мінськ» (Білорусь) – ФК «Рієка» (Хорватія).

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ