ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Рудюк, Слива і Харжевський запрошені до юнацької збірної на участь у еліт-раунді Євро-2017


     23-28 березня 2017р. у м.Грац (Австрія) юнацька збірна командна України з футболу (гравці віком до 17 років) візьме участь у еліт-раунді чемпіонату Європи.
     Суперниками українців у VI відбірній групі будуть команди Швеції, Франції та Австрії.
   Всього на цьому етапі відбору до фінальної частини Євро-2017 створено 8 груп. Вісім переможців груп і сім команд, що посядуть другі місця, отримають путівки до фіналу, який 3-19 травня відбудеться у Хорватії.
    До підготовки та участі у еліт-раунді європейського чемпіонату у складі юнацької збірної України запрошені учні 11 класу Львівського училища фізичної культури Володимир Рудюк (на фото), Роман Слива та Петро Харжевський (вчителі футболу Володимир Вільчинський, Іван Павлюх).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Харжевський, Слива і Рудюк у фіналі юнацького Євро-2017Володимир Костевич успішно адаптувався у познанському «Леху»Олександр Головко запросив до молодіжної збірної Лобая і ГуцулякаНа Зимовому кубку ДЮФЛУ футболістів ЛУФК прорвало в останній гріРоман Гнатів очолив оновлену «Скалу»Роман Ботвинник подався у СловаччинуВолодимир Ковалюк: «У Львівський спортінтернат у совєцькі часи пробитися було непросто»Веремієнко і Ременюк запрошені до юніорської збірної УкраїниРудюк, Слива і Харжевський запрошені до юнацької збірної на участь у еліт-раунді Євро-2017Харжевський забив ХорватіїАндрій Маркович буде виступати за білоруський «Нафтан»Футболісти ЛУФК отримали суперників на фіналі Зимового кубка ДЮФЛУЮрій Габовда поміняв Мінськ на ВинникиГолодюк повертається у «Карпати»У Зимовому кубку ДЮФЛУ футболісти ЛУФК завершили попередній етап