ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Веремієнко і Ременюк запрошені до юніорської збірної України


  23-28 березня 2017р. у Латвії відбудеться міжнародний турнір з футболу, до участі у якому запрошена і юніорська збірна команда України (гравці віком до 18 років).
  На підготовку та участь у турнірі головний тренер збірної Олександр Петраков запросив минулорічних випускників училища Олега Веремієнка та Андрія Ременюка (на фото).
  В училищі Олег і Андрій тренувалися під керівництвом заслуженого тренера України Ярослава Дмитрасевича.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Харжевський, Слива і Рудюк у фіналі юнацького Євро-2017Володимир Костевич успішно адаптувався у познанському «Леху»Олександр Головко запросив до молодіжної збірної Лобая і ГуцулякаНа Зимовому кубку ДЮФЛУ футболістів ЛУФК прорвало в останній гріРоман Гнатів очолив оновлену «Скалу»Роман Ботвинник подався у СловаччинуВолодимир Ковалюк: «У Львівський спортінтернат у совєцькі часи пробитися було непросто»Веремієнко і Ременюк запрошені до юніорської збірної УкраїниРудюк, Слива і Харжевський запрошені до юнацької збірної на участь у еліт-раунді Євро-2017Харжевський забив ХорватіїАндрій Маркович буде виступати за білоруський «Нафтан»Футболісти ЛУФК отримали суперників на фіналі Зимового кубка ДЮФЛУЮрій Габовда поміняв Мінськ на ВинникиГолодюк повертається у «Карпати»У Зимовому кубку ДЮФЛУ футболісти ЛУФК завершили попередній етап