ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Олександр Головко запросив до молодіжної збірної Лобая і Гуцуляка


    Готуючись до відбіркових ігор чемпіонату Європи-2019, молодіжна збірна команда України з футболу 24 і 29 березня 2017р. проведе дві товариські гри з Туреччиною та Сербією.
    На підготовку до ігор головний тренер збірної Олександр Головко запросив двох вихованців Львівського училища фізичної культури. Це Іван Лобай (вип. 2013р., на фото) та Олексій Гуцуляк (вип.2014р.).
    Обидва футболісти сьогодні виступають за львівські «Карпати».
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Харжевський, Слива і Рудюк у фіналі юнацького Євро-2017Володимир Костевич успішно адаптувався у познанському «Леху»Олександр Головко запросив до молодіжної збірної Лобая і ГуцулякаНа Зимовому кубку ДЮФЛУ футболістів ЛУФК прорвало в останній гріРоман Гнатів очолив оновлену «Скалу»Роман Ботвинник подався у СловаччинуВолодимир Ковалюк: «У Львівський спортінтернат у совєцькі часи пробитися було непросто»Веремієнко і Ременюк запрошені до юніорської збірної УкраїниРудюк, Слива і Харжевський запрошені до юнацької збірної на участь у еліт-раунді Євро-2017Харжевський забив ХорватіїАндрій Маркович буде виступати за білоруський «Нафтан»Футболісти ЛУФК отримали суперників на фіналі Зимового кубка ДЮФЛУЮрій Габовда поміняв Мінськ на ВинникиГолодюк повертається у «Карпати»У Зимовому кубку ДЮФЛУ футболісти ЛУФК завершили попередній етап