Футбол : До виходу футболістів–восьмикласників ЛУФК у фінал приклався Гліб Савчук

У суботу 25 травня 2017р. у вищій лізі чемпіонату України з футболу серед юнаків відбулися ігри останнього, 18-го туру групового етапу змагань.
Всі чотири команди Львівського училища фізичної культури зустрічалися з івано – франківським «Прикарпаттям».
Команди 11 і 9 класів приймали «прикарпатців» у Дублянах на футбольному полі аграрного університету. Для обидвох команд ігри турнірного значення вже не мали, незалежно від їх результатів старшокласники посіли ІІІ місце у західній групі, команда 9 класу – друге.
Тим не менше, обидві команди вийшли на ігри достатньо зосередженими, адже попереду в них принципові стикові зустрічі з луцькою «Волинню» за вихід у фінальну частину турніру.
Команда 11 класу з перших хвилин захопила ініціативу і методично розхитувала захист гостей. Рахунок на 6хв відкрив Станіслав Демків. А далі голи посипалися як з рогу достатку: Олександр Нестерук (15хв), Вадим Сидорук (27), Ростислав Лях (35), Максим Піхоцький (47), Ілля Руденко (77). Отож, 6:1 – впевнена перемога УФК.
Команді 9 класу перемога далася набагато важче. Хлопці першими пропустили, а далі, як це часто буває, почали спішити і ніяк не могли забити у відповідь. Лише на 55хв Денис Дубовський, скориставшись помилкою захисників, відновив рівновагу, а за 8 хвилин до кінця зустрічі переможний м′яч забив Назар Сущак.
Команди 10 і 8 класів свої зустрічі проводили на виїзді. Десятикласники своє завдання виходу у фінал змагань вирішили достроково, посівши І місце у групі серед своїх однолітків. Тому грали розкуто і з задоволенням. А наслідком гри  стала впевнена перемога 6:1. Переможні голи на рахунку Романа Лісовика, Мирона Бідного (два), Вадима Мельнійчука, Романа Наконечного, Вадима Гудзінського.
А от для наймолодших гра мала принципове значення – тільки перемога гарантувала їм вихід у фінальну частину з першого місця. Це наклало певну нервозність і особливу відповідальність на їхні дії. Маючи значну перевагу, хлопцям ніяк не вдавалося забити, а наприкінці першого тайму ще й пропустили.
Відігралися хлопці вже на початку другої половини гри – зрівняв рахунок Гліб Савчук. А от забити ще один м′яч восьмикласникам ніяк не виходило. Все йшло до нічиєї, але знову відзначився Гліб Савчук (на фото). Гліб нав′язав боротьбу захисникам господарів у штрафній і ті зрізали м′яч у власні ворота. Поставив крапку у грі Андрій Дурдас – тож у підсумку перемога УФК 3:1.
Підсумкове турнірне становище команд (чільні п′ятірки) у ІV зоні після групового етапу «Чемпіонату України»:
27
Отож, команди 10 і 8 класів напряму вийшли у фінал, команди 11 і 9 класів зіграють стикові ігри з командами «Волинь» Луцьк, які у першій групі посіли друге і третє місця відповідно.

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ