Футбол : Перший раунд галицько-волинського стикового дербі за футболістами ЛУФК

У суботу 3 червня 2017р. відбулися перші з двох стикові ігри за попадання у фінальну частину чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги, участь у яких взяли і команди 11 і 9 класів Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати».
Команда 11 класу у Дублянах на футбольному полі аграрного університету приймала луцьку «Волинь».
У першому таймі на полі точилася рівна і досить вперта боротьба. На позиційні атаки господарів гості відповідали швидкими контратаками, під час однієї з яких наші захисники порушили правила у штрафному майданчику. Пенальті, і рахунок став 1:0 на користь «Волині».
Поступаючись, у другому таймі хлопці додали обертів і вже на 47 хвилині після блискучої комбінації, яку розпочав Володимир Рудюк, а закінчив Станіслав Демків, рахунок вирівнявся.
А на 64 хвилині гості порушили правила у штрафному майданчику на Рудюку і Петро Харжевський з одинадцятиметрової позначки вивів команду ЛУФК уперед.
Отож, 2:1 і на команду чекає важка гра за тиждень у Луцьку.
Команда 9 класу свій перший матч проводила у гостях і також з Луцькою «Волинню».
Чуже поле не завадило хлопцям вже з перших хвилин захопити ініціативу і диктувати свої умови гри. Однак, із завершенням атак не завжди виходило. Тим не менше, на 22ій хвилині Юрій Раделицький (на фото) вийшов один на один з воротарем і відкрив рахунок. На 33ій хвилині той же Раделицький не зумів реалізувати пенальті, призначений за грубу гру проти нього ж.
Після перерви голів забито не було – то ж мінімальна перемога футболістів ЛУФК 1:0.
Тепер 10 червня хлопці прийматимуть волинян у себе вдома.
4. «УФК-Дніпро» - "Шахтар" 0:1

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ