48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Кубок Маршалка Західнопоморського воєводства їде до Львова


У м.Щеціні 19-20 червня 2010р. пройшов міжнародний юнацький турнір з футболу на Кубок Маршалка Західнопоморського воєводства, який традиційно, вже вдев'яте, у цій порі організовується у цьому польському місті з нагоди Днів моря.
Цьогоріч у турнірі взяло участь 6 команд: 5 польських та ЛУФК, яка виступала під брендом львівських «Карпат». Змагалися хлопці 1994р.н., ігри проходили за коловою системою. Для футболістів УФК це була добра практика перед фіналом чемпіонату України у віковій групі U-16, який 4 липня стартує у Нікополі.
Львів'яни без проблем розібралися з усіма суперниками, набрали 100% результат і везуть додому Кубок Маршалка. У їх активі 15 очків. Друге місце посіла «Сталь» Щецін, на третьому – «Погонь» Щецін. У обидвох команд по 8 очків.
Результати команди ЛУФК: «Бленкітні» м.Старгард – 3:0 (голи забивали Вадим Страшкевич, Юрій Красномовець-2), «Сталь» м.Щецін-ІІ – 5:0 (Тарас Пучковський-2, Богдан Вільчинський, Вадим Страшкевич, Амбросій Чачуа), «Погонь» Щецін – 3:0 (В.Страшкевич-2, А.Чачуа), «Арконія» Щецін – 3:0 (В.Страшкевич, А.Шекель, Т.Пучковський), «Сталь» Щецін-І – 3:0 (В.Страшкевич, А.Чачуа, Б.Вільчинський).
Тарас Пучковський відзначений призом кращого гравці турніру, а Вадим Страшкевич став кращим бомбардиром.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон ЕстоніїДолю матчу юніорських «Карпат» з «Олександрією» вирішив Роман ЛісовикХлань і Петрук грали з ТуреччиноюФутболісти ЛУФК розтрощили хмельницьке «Поділля»Хлань і Петрук запрошені до збірної