Футбол : Михайло Готра і Петро Харжевський – найкращі гравці фінального турніру чемпіонату України

Організаційний комітет фінальної частини чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 17 років, який з 25 червня до 2 липня 2017р. проходив у м. Ужгороді, визначив і нагородив найкращих гравців турніру.
Найкращим воротарем фіналу став випускник 2017р. Львівського училища фізичної культури Михайло Готра (на фото). Колишній однокласник Михайла Петро Харжевський отримав відзнаку найкращого захисника.
Серед кращих гравців названі також Сергій Дудинський та Ростислав Лях.
Нагадаємо, що команда ЛУФК цієї вікової категорії стала срібним призером чемпіонату.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру