Футбол : П’ятнадцятирічні футболісти ЛУФК – бронзові призери чемпіонату України

У м.Свалява та с.Поляна Закарпатської обл. 3 липня 2017р. завершився чемпіонат України з футболу серед гравців віком до 15 років.
Перемігши у поєдинку за ІІІ місце дніпровський «Дніпро» 1:0, бронзові медалі виборола команда Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати». Переможний гол на 28 хвилині забив Назар Сущак.
У складі команди бронзовими призерами чемпіонату стали Андріан Яблонський, Мар’ян Мокрик, Олег Бойчук, Ярослав Балог, Назар Фокащук, Василь Буртник, Вадим Яремчук, Денис Слюсар, Назар Сущак, Роман Дідик, Сергій Стень, Денис Гулевський, Юрій Раделицький, Михайло Ходукін, Юрій Пазеняк, Віталій Пазеняк, В’ячеслав Борисенко, Денис Дубовський.
Назар Сущак визнаний найкращим півзахисником турніру. Готували команду до змагань вчителі зі спорту Тарас Павліш та Ігор Артимович.
А чемпіонами України у цій віковій категорії стали юні футболісти київського «Динамо», які у фіналі з рахунком 2:0 здолали донецький «Шахтар».
Результати ігор команди ЛУФК у фінальній частині чемпіонату України (U-15): Олімпійський коледж ім. І. Піддубного 2:0, УФК Дніпро 2:0, «Дніпро» Дніпро 1:1, «Шахтар» Донецьк (півфінал) 0:1, «Дніпро» Дніпро (матч за ІІІ місце) 1:0.
7. «Зміна-Оболонь» Київ.
8. Олімпійський коледж ім. І. Піддубного Київ.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру