Футбол : У дербі з ФК «Львовом» сильнішими були футболісти ЛУФК

У середу 25 жовтня 2017р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» у матчах VІІІ туру чемпіонату України серед юнаків зустрічалися з ФК «Львів».
Команди 11 і 9 класів приймали суперників на стадіоні аграрного університету у Дублянах.
Перший тайм старшокласників завершився без голів. Після перерви Роман Лісовик підібрав м’яч, який вибив у поле Валентин Горох, вийшов один на один з воротарем і холоднокровно послав його у ворота містян. Через 10хв той же Лісовик пройшов по лівому флангу, прострелив і Данило Сікан замкнув передачу. Третій гол у ворота ФК «Львів» провів Богдан Козак. Гості зуміли забити лише один раз, отож, перемога 3:1.
Дев’ятикласники зустріли серйозніший опір. Перший тайм пройшов за рівної боротьби, а у другому хлопці зуміли дотиснути суперника – переможний гол на рахунку Михайла Чорного, який вдало зіграв на добиванні.
Здобули перемогу футболісти ЛУФК і у двох зустрічах на стадіоні «Сокіл», де проводить свої домашні матчі ФК «Львів».
Команда 10 класу мала перевагу впродовж усієї гри, яка акумулювалася у два забиті м’ячі – відзначилися Роман Дідик і Ярослав Балог.
З перевагою нашої команди пройшов і матч восьмикласників, однак над завершенням атак хлопцям ще слід попрацювати. І все ж Тарас Яроцький (на фото) зумів «розпечатати» ворота суперника і приніс перемогу команді ЛУФК 1:0.
13

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру