Футбол : Нелегкі перемоги футболістів ЛУФК над ужгородською СДЮШОР

У суботу 28 жовтня 2017р. у матчах ІХ туру юнацького чемпіонату України з футболу команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» зустрічалися з ужгородською СДЮШОР.
У всіх чотирьох зустрічах перемогли футболісти ЛУФК, однак перемоги хлопцям далися нелегко і всі ігри закінчилися з мінімальною перевагою наших команд.
У матчі дясятикласників, який проходив у Дублянах, гості першими відкрили рахунок. Та вже через три хвилини Давид Кривенко відновив рівновагу. На початку другого тайму відзначився Мар’ян Мокрик, а через 10 хвилин третій гол у ворота гостей провів найкращий бомбардир команди Юрій Раделицький.
За 10 хвилин до кінця матчу закарпатці з пенальті відновили інтригу, а окрім того провели ще декілька гострих атак.
Однак забити більше суперникам на полі не вдалося, отож перемога команди ЛУФК 3:2.
Команда 8 класу грала з лідером групи. Як і в матчі десятикласників, гості першими відкрили рахунок. Львів’яни зуміли відігратися через п’ятнадцять хвилин – Олександр Штефанович реалізував пенальті, призначене за гру рукою у штрафному майданчику.
Надалі гра проходила за взаємних атак – кожна команда мала можливість відзначитися. Наприкінці зустрічі це вдалося зробити нашій команді – переможний м’яч під час штовханини у штрафному майданчику гостей забив Роман Ібрагімов.
Команди 11 і 9 класів свої матчі проводили у Ужгороді. Гра старшокласників пройшла за їхньої переваги, однак у першому таймі забити хлопцям не вдалося. Щойно розпочалася друга половина зустрічі, як Микола Романік відкрив рахунок. Через декілька хвилин Вадим Гудзінський забиває другий м’яч. Ужгородці зуміли відповісти одним голом, який забив з пенальті. Отож, 2:1 на користь нашої команди.
З перевагою команди ЛУФК пройшла гра і серед п’ятнадцятирічних футболістів (9 клас). Однак, дотиснути господарів нашій команді вдалося тільки за три хвилини до фінального свистка – потужним ударом з кута штрафної забив  Ростислав Марків (на фото).
- 13
Наступним суперником команд ЛУФК 4 листопада буде мукачівська «МФА».

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру