Футбол : Осінню частину чемпіонату України футболісти ЛУФК завершили серед лідерів

У суботу 11 листопада 2017р. команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» заграли ігри останнього у цьому році 11-го туру чемпіонату України з футболу серед юнаків.
Команди 11 і 9 класів на полі аграрного університету у Дублянах зустрічалися зі своїми основними конкурентами за першість у IV групі попередньої стадії змагань – однолітками з ДЮФШ «Карпати».
Одинадцятикласники пропустили першими. Та на 30-ій хвилині зустрічі Вадим Гудзінський відновив рівновагу.
У другому таймі Данило Сікан вивів нашу команду уперед, а на останніх хвилинах гри Мирон Бідний забив третій гол. Отож, перемога 3:1, яка дозволила команді вийти на перше місце у групі.
А от дев’ятикласники своє перше місце віддали моршинській «Скалі». У матчі з «Карпатами» вони поступилися 1:2, причому другий гол пропустили вже у компенсований час. У нашій команді гол з пенальті забив Марко Сапуга.
Команди 10 і 8 класів свої матчі проводили у Івано-Франківську з місцевим «Прикарпаттям».
Обидві зустрічі пройшли за переваги гостей і принесли перемоги командам ЛУФК 1:0 і 3:2 відповідно.
У десятикласників переможний гол провів Юрій Раделицький, а у восьмикласників відзначилися Вадим Кукуруза – двічі та Роман Ібрагімов.
Завдяки цим перемогам хлопці 10 класу зберегли своє лідерство серед шістнадцятирічних, а команда 8 класу закріпилася на другому місці, відстаючи від ровесників з «Карпат» на три очки.
Тепер у чемпіонаті наступила зимова пауза, яки триватиме до 14 квітня наступного року, коли будуть зіграні ігри 12 туру.
- 14
Примітка: перші чотири команди кожної вікової категорії здобудуть право у стикових іграх з першою четвіркою І групи виборювати путівки до фінальної стадії змагань.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру