48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Львівське училище фізичної культури оголошує прийом на відділення футболу


        Львівське училище фізичної культури оголошує прийом учнів на відділення футболу на 2018/2019 навчальний рік.
Вступні випробування відбудуться на футбольному полі училища за адресою м.Львів, вул.Княгині Ольги, 3 у такі терміни:
-22 квітня – для футболістів 2006р.н. у 7 клас;
-29 квітня – для футболістів 2005р.н. у 8 клас (додатковий відбір);
-6 травня – для футболістів 2003-2004р.р.н. у 9-10 класи (додатковий відбір);
-20 травня – для футболістів 2006р.н. (ІІ етап).
Початок випробувань о 9год.
Усім бажаючим взяти участь у відборі необхідно мати із собою довідку від лікаря про дозвіл займатися спортом, спортивну форму і взуття для складання практичних контрольних нормативів.
Львівське училище фізичної культури є спеціалізованим навчальним закладом спортивного профілю, покликаним готувати кваліфікованих футболістів – резерв до збірних команд України та професійних футбольних клубів.
Училище тісно співпрацює з футбольним клубом «Карпати» Львів – на базі відділення створена академія футболу «УФК-Карпати», яка є однією з найкращих в Україні.
Учні відділення – академії футболу «УФК-Карпати» забезпечуються безкоштовним проживанням у комфортному гуртожитку, посиленим харчуванням у їдальні закладу, спортивною формою ФК «Карпати», беруть участь у першості ДЮФЛУ серед колективів вищої ліги, різноманітних турнірах, в тому числі і закордоном.
Загальноосвітня підготовка здійснюється за державними програмами і стандартами. Після закінчення училища учні отримують атестат про повну загальну середню освіту і мають право поступати у будь-які вищі навчальні заклади за вподобанням. Популярними серед випускників училища є Львівський державний університет фізичної культури, Львівський національний аграрний університет, інші ВНЗ, куди залюбки їх беруть. Вихованцями училища є такі відомі футболісти, як Олег Лужний, Дмитро Чигринський, Володимир Шаран, Микола Морозюк, Олег Ящук, Олександр Чижевський, Андрій Тлумак та інші.
Контактні телефони:
-238-27-92
- приймальна училища
-238-27-91
- гуртожиток
-097-168-43-72
- старший тренер відділення футболу, тренер команди 2004р.н.
Лобасюк Віталій Сергійович
-067-672-53-38
- тренер команди 2006р.н. Безуб’як Володимир Йосипович
-097-498-86-46
- тренер команди 2005р.н. Вільчинський Володимир Нестерович
-097-699-02-81
- тренер команди 2003р.н. Родін Олег Дмитрович
 
 
Детальнішу інформацію про училище можна почерпнути на сайті www.ufk.lviv.ua та на сторінці в мережі Фейсбук «КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури».
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

П’ятеро вихованців ЛУФК запрошені до юнацької збірної з футболуФутболісти ЛУФК ФК «Львів» перемогли, але з «Зимового кубку» вибули Андрій Маркович – володар Суперкубка ЕстоніїОлег Голодюк відкрив рахунок голам в угорському чемпіонатіСікан, Харжевський і Слива обмінялись перемогами з ІзраїлемДенис Слюсар заграв з ІзраїлемВеремієнко і Ременюк дізналися суперників на юніорському мундіалі Вісімнадцятирічний Роман Слива дебютував за «Карпати»Харжевський, Слива і Сікан вилітають на Святу землюМаксим Фещук – гравець білоруського «Вітебська»Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до Грузії