47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Тлумак, Сапуга і Котовенко будуть тренувати луцьку «Волинь»


     На тренерському містку футбольної першолігової луцької «Волині» відбулися зміни.
Новим головним тренером команди призначений вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Тлумак (вип.1996р., на фото).
Андрію Тлумаку допомагатимуть вихованці училища Андрій Сапуга (вип.1993р.) і Павло Котовенко (вип.1996р.).
До призначення Андрій Тлумак і Андрій Сапуга працювали з юніорською командою львівських «Карпат», а Павло Котовенко був головним тренером переможця Львівської обласної прем’єр-ліги – СКК «Демня».
Всі троє мають багатий досвід футболіста-професіонала. Андрій Тлумак довший час виступав за львівські «Карпати», був капітаном команди, а також за «Металург» Запоріжжя, харківський «Металіст» і луганську «Зорю». Андрій Сапуга має досвід виступів за «Карпати», «Закарпаття» Ужгород, ФК «Львів», а також закордонні клуби «Торпедо» Москва, «Металург-Кузбас» Ново Кузнецьк, «Газовик-Газпром» Іжевськ, «Локомотив» Нижній Новгород (всі Росія), «Атирау» Атирау (Казахстан).
Павло Котовенко пробував свої сили у «Карпатах», ФК «Львові», а також російських «Роторі» та «Лісма-Мордовія».
В училищі фізкультури Андрій Сапуга вдосконалював свою спортивну майстерність під керівництвом відомого дитячого тренера Олега Родіна. Андрій Тлумак і Павло Котовенко були в групі заслуженого тренера України, св.п.Ярослава Луцишина.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Ременюк і Веремієнко вирушили на фінал Євро-2018Футболісти ЛУФК – срібні призери, Данило Сікан – найкращий нападник чемпіонату УкраїниГабовда перейшов у «Халадаш»У дебютному чемпіонаті наймолодша команда ЛУФК на 6 місціЗ моршинською «Скалою» футболістам ЛУФК не склалосяПетро Харжевський: «В училищі фізичної культури є всі умови аби поєднувати навчання і футбол»Роман Гнатів – головний тренер юніорської команди львівських «Карпат»У клубному заліку футболісти ЛУФК другі в УкраїніФутболісти ЛУФК взнали суперників у фіналахФутболісти ЛУФК кваліфікувались до фіналу юнацьких чемпіонатів УкраїниТлумак, Сапуга і Котовенко будуть тренувати луцьку «Волинь»На футболістів ЛУФК чекають нелегкі стикові зустрічі у відповідьВихованці ЛУФК – бронзові призери юніорського чемпіонату України з футболуВеремієнко і Ременюк дізналися суперників у фіналі чемпіонату ЄвропиКоманди ЛУФК дізналися суперників на стикові ігри