Футбол : Футболісти ЛУФК кваліфікувались до фіналу юнацьких чемпіонатів України

9 і 10 червня 2018р. в чемпіонаті України з футболу серед юнацьких команд вищої ліги відбулися другі матчі стикових зустрічей за право виходу у фінальну частину змагань, участь у яких взяли і чотири команди Львівського училища фізичної культури.
   Першими на поле стадіону аграрного університету у Дублянах у суботу вийшли десятикласники. Їхнім суперником була чернігівська «Юність».
Як відомо, у першому матчі у Чернігові команди заграли унічию 1:1, що давало львів’янам хороші шанси у домашній грі. Однак, уже на 14хв помилився воротар ЛУФК Вячеслав Борисенко і гості повели 1:0. Через 10хвилин Денис Гулевський вирівняв становище. А вже у другому таймі хлопці дотиснули чернігівчан 3:1. Відзначилися Юрій Раделицький і Назар Сущак.
Команда 11 класу у першій зустрічі у Києві перемогла місцевий «Атлет» 2:1. І у зустрічі у Львові хлопці проблем із суперником не мали. За 80хвилин гри у ворота киян влетіло шість м’ячів. Голи на рахунку Романа Лісовика (два), Вадима Мельнійчука, Богдана Козака, Олександра Губицького і Владислава Мудрика. Справжнім лідером на полі був Данило Сікан, який хоч сам і не забив, але долучився до всіх голів. Гостям вдався один дальний удар, отож кінцевий рахунок 6:1 на користь ЛУФК.
Дев’ятикласники у першій грі поступилися в гостях «КОДЮСШ-Арсенал» з смт Щасливе Київської обл. 0:1. Однак мінімальна поразка не здавалася такою трагічною, тим більше, що хлопці мали територіальну і ігрову перевагу. І початок зустрічі у відповідь видався досить оптимістичним – вже на перших хвилинах команда мала хороші нагоди відкрити рахунок. Але час спливав, а м’яч у ворота гостей ніяк не залітав. А далі почалася спішка, гра розладналася, хлопці збилися на індивідуальній дії. Тож нульова нічия і команда 9 класу цьогорічний чемпіонат закінчила. Нагадаємо, що минулого року хлопці були срібними призерами першості серед чотирнадцятирічних гравців. Наймолодші - восьмикласники – єдині, хто свою зустріч проводив на виїзді. Тиждень тому на своєму полі команда заграла з київською «Зіркою» 0:0. Зігравши далеко не найкращий свій матч. Тож була боязнь, чи хлопці не розгубляться у Києві.
Однак тренерам Віталію Лобасюку і Ярославу Дмитрасевичу вдалося налаштувати команду і вже на 5хв Юрій Краснобокий (на фото) відкрив рахунок. У першому таймі Юрій ще двічі відзначився, оформивши свій перший хет-трик. В другому таймі розгром киян довершили Денис Козловський і Вадим Кукуруза. 5:0 і восьмикласники у своєму першому фіналі!

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру