Футбол : Одинадцятикласники ЛУФК розіграли футбольний трилер

У суботу 13 жовтня 2018р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» у іграх 6-го туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів вищої ліги зустрічалися з футбольною школою львівських «Карпат».
Найпершими свою гру закінчили наймолодші – команда 8 класу. Хлопці перемогли 2:1 і задали позитивний тон для своїх старших товаришів. Двома голами у складі команди відзначився Віктор Ніколаєв.
У матчі п’ятнадцятирічних (9 кл.) голів забито не було. Активніше розпочали гру «карпатівці», а далі гра вирівнялася. Однак гольових моментів що біля одних воріт, що біля інших так не виникало.
Обидві гри проходили на верхніх полях стадіону «Україна», то ж наші команди грали в гостях.
Команди 10 і 11 класів своїх опонентів приймали у Дублянах на стадіоні аграрного університету.
Десятикласники поступилися 0:2. І перший, і другий голи були забиті після перерви. Рахунок по грі – прикро, але наша команда контр гри супернику запропонувати не змогла.
Справжній футбольний трилер розігрався у матчі сімнадцятирічних. Вже в середині першого тайму наша команда програвала 0:2. Наприкінці тайму Дмитро Івашків один гол відквитав. На початку другої половини зустрічі Юрій Раделицький вирівняв становище і рахунок став 2:2. Однак «карпатівці» знову виходять уперед 3:2. І все ж під завісу гри одинадцятикласники врятувалися від поразки завдяки пенальті, яке «заробив» і реалізував Сергій Стень (на фото).
Отож, бойова нічия 3:3 з масою пристрастей і емоцій як від глядачів-батьків, так і від тренерів.
- 10

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру