Футбол : Футболісти-одинадцятикласники ЛУФК заставили похвилюватись тренерів

У середу 24 жовтня 2018р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» заграли ігри 8 туру чемпіонату України серед юнацьких колективів. Суперником хлопців було івано–франківське «Прикарпаття».
Команди 10 і 11 класів приймали івано-франківців у Дублянах на футбольному полі аграрного університету.
Десятикласники забили першими – відзначився Микита Груша. Відразу після перерви гості вирівняли становище і мали ще декілька нагод щоб вийти уперед. Однак, Нікіта Петрук дещо охолодив їхні наміри, а Марко Сапуга встановив кінцевий рахунок зустрічі 3:1.
Знову заставили похвилюватись своїх тренерів одинадцятикласники. Перший тайм пройшов за їхньої повної переваги, яка реалізувалася у два голи Юрія Раделицького (з пенальті) та Назара Сущака (на фото). Та і у свої ворота хлопці спромоглися пропустити. На перерву команди пішли за рахунку 2:1.
У другому таймі Сергій Стень і Роман Дідик (з пенальті) забивають ще двічі. Здавалося б, справа йде до розгрому. Але на завершення матчу вже «Прикарпаття» відігрує два м’ячі. Однак, на цьому все закінчилося – перемога 4:3. Отож, команді і тренерам слід навести лад у захисних діях та зібраності на ігри.
Футболісти 8 і 9 класів училища грали у Івано-Франківську. У грі наймолодших рахунок відкрили господарі. Та ще у першому таймі Дмитро Коваленко вирівняв становище.
Другий тайм пройшов за переваги нашої команди та хлопців підвела реалізація. Забивати могли Василь Дебич, Артур Шах, Віктор Ніколаєв. Тож нічия 1:1.
Дев’ятикласники свою гру взяли під контроль з перших хвилин. Уже на початку зустрічі Ігор Дорош забиває швидкий гол, що додало впевненості всій команді. Після декількох вдало розіграних комбінацій у ворота «Прикарпаття» влучили Максим Скиба і Юрій Краснобокий – 3:0.

- 12

Наступним суперником команд ЛУФК буде тернопільська ДЮСШ. Ігри молодших (8 і 9 класів) відбудуться на футбольному полі училища. Початок о 12 і 14 год.

Футбол

Футбол

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру