Футбол : Важкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»

У суботу 10 листопада 2018р. відбувся 11 тур чемпіонатів України з футболу серед юнацьких вікових категорій – останній у цьому році.
Команди 8 і 9 класів Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» у Дублянах приймали володимир-волинський BRW-BIK.
Восьмикласники, хоч і мали відчутну перевагу впродовж усієї зустрічі, ніяк не могли вразити ворота суперника і лише за 15 хвили до кінця матчу це вдалося зробити Андрію Ломницькому. Гості тут же відігрались, забивши з кутового. Долю зустрічі вирішив Дмитро Коваленко, який на останніх хвилинах оформив дубль. Отже, 3:1 на користь команди ЛУФК і хлопці ідуть на зимову перерву лідерами своєї групи.
За подібним сценарієм розгорталася і гра команди 9 класу, але на відміну від молодших дев’ятикласники свою перевагу так і не змогли реалізувати. До того ж Олександр Штифанович не реалізував пенальті. 0:0.
Команди 10 і 11 класів свої зустрічі проводили у Моршині з місцевою «Скалою».
Для десятикласників гра була принциповою, адже моршинці разом з львівськими «Карпатами» очолювали турнірну таблицю, а наша команда відставала на чотири очки. У разі поразки відставання сягнуло б 7 пунктів.
Хлопці вийшли на гру зосередженими і відразу взяли ініціативу в свої руки. Першу нагоду відкрити рахунок змарнував Андрій Дурдас. У команди було ще декілька можливостей вразити ворота суперника і це вдалося Івану Кашперуку. Після перерви вже гострішою була «Скала», однак запал моршинців остудив Дурдас (на фото), який подвоїв рахунок.
І в грі найстарших рахунок відкрила команда ЛУФК – відзначився Денис Слюсар. Господарі зуміли відігратись. Але тут же після удару Юрія Раделицького м’яч зрикошетив у ворота «Скали». Сергій Стень доводить рахунок до 3:1.
Здавалось справа йде до розгрому, але команду підводить Раделицький, який за неспортивну поведінку вилучається з поля.
У другому таймі вже «Скала» насідає на наші ворота, намагаючись використати свою чисельну перевагу. Однак з реалізацією у господарів було не найкраще – їм вдалося тільки скоротити рахунок. 3:2 і важка перемога команди «УФК-Карпати».
- 17

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру