48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Основу юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФК


Юніорська команда львівських «Карпат» (гравці віком до 19 років) вийшла з відпустки і приступила до наполегливої підготовки до нового сезону.
      З 6 до 19 лютого 2019р. команда перебуватиме на навчально-тренувальному зборі у м.Білосток (Польща). Головний тренер команди Роман Гнатів (вип. ЛУФК 1991р.) взяв до Польщі 20 осіб, п’ятнадцять з яких є вихованцями Львівського училища фізичної культури. Це Василь Руніч, Володимир Рудюк, Петро Харжевський, Орест Панчишин, Ростислав Лях (вип. 2017р.), Артем Данилюк, Тимофій Калинчук, Степан Слічний, Владислав Мудрик, Богдан Козак, Вадим Гудзінський, Вадим Мельнійчук, Роман Лісовик, Валентин Горох, Микола Романік (вип. 2018р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Максим Фещук – гравець білоруського «Вітебська»Задерейко і Слива потрапили у поле зору Фабрі ГонсалесаОснову юніорських «Карпат» у новому сезоні складуть вихованці ЛУФКФутболісти ЛУФК успішно стартували на «Зимовому кубку ДЮФЛУ-2019»Голодюк приєднався до Габовди в угорському «Халадаші»Амбросій Чачуа перебрався до ГрузіїМикола Морозюк перейшов у турецький «Різеспор»Хлань і Савчук запрошені до збірної на «Кубок розвитку-2019»Степан Родак: «Географію дитячого футболу треба розширювати, а не звужувати»Володимир Шаран – найкращий тренер українського футболуУ клубному заліку ДЮФЛ футболісти ЛУФК на другому місціЛУФК відвідав директор футбольної академії з польського Риманіва Даріуш ЄнцковскіФутболісти ЛУФК – кандидати до збірних дізналися суперників у європейських чемпіонатахМудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»