Футбол : У перших стикових іграх футболістів ЛУФК дві перемоги і дві нічиї

У суботу 1 червня 2019р. команди Львівського училища фізичної культури з футболу провели перші стикові ігри за право попадання у фінальну частину чемпіонатів України серед юнаків віком до 14, 15, 16 і 17 років. Слід сказати, що всі чотири свої зустрічі команди проводили на виїзді.
Восьмикласники і дев’ятикласники грали у Вінниці з місцевою «Прем’єр-Нивою».
Наймолодші повністю переграли своїх суперників і впевнено перемогли 4:0. Забитими м’ячами у команді відзначилися Дмитро Коваленко (на фото) – двічі, Артур Шах і Костянтин Блащук.
Для команди 9 класу гра розпочалася не надто вдало. Уже на початку матчу помилився один з захисників, віддавши м’яч точно в ноги супернику. Господарі сповна скористалися помилкою і відкрили рахунок. Перший тайм так і закінчився з мінімальною перевагою вінничан.
У другому таймі хлопці взяли гру у свої руки, створили серію хороших моментів, але вразити ворота суперника вдалося тільки один раз -  зробив це Вадим Кукуруза. Отож, нічия 1:1 і тепер у домашньому матчі-відповіді треба вигравати.
За подібним сценарієм розгорталася гра у с.м.т. Щасливому, де команда 10 класу зустрічалася з «КОДЮСШ-Арсенал». Поєдинок пройшов за відчутної переваги команди ЛУФК, але перший м’яч влетів у їхні ворота. Лише за 10 хвилин до завершення матчу Максиму Максимцю вдалося зрівняти рахунок.
Цікаво, що минулого року власне команда зі Щасливого не впустила хлопців у фінал. А як буде на цей раз, побачимо за тиждень.
Одинадцятикласники грали у Києві проти спорідненого закладу – Олімпійського коледжу. Перший тайм пройшов на рівних. А після перерви львів’яни взяли гру під свій контроль і вже на початку другого тайму втілили перевагу у забитий гол – відзначився Сергій Стень. Невдовзі Ярослав Балог подвоює рахунок, а ще через декілька хвилин все той же Стень ставить переможну крапку – 3:0.
      Матчі-відповіді команди заграють 8 червня. Команди 11 і 8 класів свої ігри будуть проводити на стадіоні «Прогрес» (вул. Януша, 1). Початок матчів о 10 і 12:30 год. відповідно. 9 і 10 класи грають у Дублянах на футбольному полі аграрного університету о 12 і 14год.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру