Футбол : Всі футбольні команди ЛУФК у фіналі юнацьких чемпіонатів України

У суботу 8 червня 2019р. команди Львівського училища фізичної культури з футболу «УФК-Карпати» провели другі стикові матчі за право попадання у фінальну частину чемпіонатів України серед юнаків віком до 14, 15, 16 і 17 років.
У зв’язку з тим, що перші ігри всі команди проводили на виїзді, повторні зустрічі відбулися у Львові.
Першими на поле стадіону «Прогрес» вийшли одинадцятикласники. Їхнім суперником була команда спорідненого закладу – Олімпійського коледжу ім.Івана Піддубного.
Як відомо, перший матч у Києві закінчився переконливою перемогою львів’ян 3:0. Тим не менше, хлопці налаштувалися на гру і вже на 8-ій хвилині Сергій Стень відкриває рахунок. І хоч більше м’ячів у першому таймі забито не було, гра проходила під контролем господарів. У другій половині зустрічі хлопці грали по рахунку, а за шість хвилин до завершення поєдинку, скориставшись помилкою голкіпера, Вадим Мартинюк забиває другий м’яч. Отож, 2:0 і впевнений вихід у фінал.
Десятикласники перший матч з «КОДЮСШ-Арсенал» зі Щасливого, що під Києвом, завершили унічию 1:1. Минулого року власне ця команда не впустила команду ЛУФК до фіналу. Тому хлопців на гру зайвий раз налаштовувати не було потреби. Вже на 5-ій хвилині зустрічі наша команда вела 2:0. Лік голам відкрив Ілля Квасниця, а за мить відзначився Марко Сапуга. Третій м’яч забив Андрій Дурдас. Ще до перерви Квасниця оформив дубль, замкнувши подачу Руслана Непейпієва.
Після перерви «побиття» «арсеналівців» продовжилося. Спочатку зі штрафного ворота вразив Максим Хлань, згодом Ілля Квасниця (на фото) забиває свій третій м’яч у поєдинку, а крапку у грі поставив Андрій Дурдас. 7:0!
Команда 9 класу зустрічалася з «Прем’єр-Нивою» з Вінниці. І тут у першому матчі була зафіксована нічия 1:1.
Вже на третій хвилині поєдинку Роман Ібрагімов відкриває рахунок. Однак, через п’ять хвилин вінничани відновлюють статус-кво. Незадовго до перерви Тарас Яроцький знову виводить нашу команду вперед. Остаточно дотиснути суперника вдалося вже у другому таймі, коли той же Ібрагімов забиває третій мׄ’яч.
Восьмикласники виходили на гру з тою ж "Прем’єр-Нивою", маючи в активі після першого матчу чотири голи і в домашній зустрічі їхня перевага була більш ніж переконливою. Ще до перерви рахунок був 4:0 -– голи почергово забивали Дмитро Коваленко, Володимир Савчин та Віктор Ніколаєв двічі. У другому таймі розгром вінничан продовжили Єгор Кокіль, Артур Шах і, той же Коваленко. Отож, як і у десятикласників, 7:0!
Таким чином, всі чотири команди училища впевнено вийшли у фінальну частину змагань. Окрім ЛУФК без втрат у фінал вийшли тільки київське «Динамо» та донецький «Шахтар».
Фінальні турніри відбудуться:
-       для вікової категорії U-14 (8 кл.)
-       в м.Умані з 13 до 22 червня;
-       для U-15 (9 кл.)
-       у с.м.т.Щасливе з 22 червня до 1 липня;
-       для U-16 (10 кл.)
-       у Щасливому з 13 до 22 червня;
-       для U-17 (11 кл.)
-       у м.м.Поляна, Свалява з 22 червня до 1 липня.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру