Футбол : Вихованці ЛУФК Данило Сікан і Олег Веремієнко – чемпіони світу з футболу

Впродовж 23 травня – 15 червня 2019р. на футбольних стадіонах сусідньої Польщі проходив чемпіонат світу з футболу серед юніорів віком до 20 років.
Участь у фінальній стадії чемпіонату взяли 24 найсильніші команди світу, в тому числі і України.
На першому етапі всі учасники були поділені на 6 груп – по чотири команди в кожній. Україна потрапила до групи «Д», де її суперниками були збірні США, Катару і Нігерії.
У стартовому матчі українці перемогли США 2:1, далі Катар 1:0, заграли унічию 1:1 з Нігерією, набрали 7 очок і посіли перше місце у групі. Показаний результат дозволив збірній України на етапі ігор з вибуванням, т.зв. play-off, у 1/8 фіналу вийти на третю команду групи «Е» - Панаму. Україна перемагає 4:1 і нестримно рухається далі: Колумбія 1:0, Італія 1:0 і нарешті Південна Корея у фіналі 3:1.
Отож, вперше в історії збірна команда України – чемпіон світу з футболу!
У складі команди юніорськими чемпіонами світу стали вихованці Львівського училища фізичної культури Данило Сікан (вип. 2018р.) та Олег Веремієнко (вип. 2016р.).
Вісімнадцятирічний Данило Сікан (на фото) став найкращим бомбардиром команди – в його активі 4 забитих м’ячі у іграх з Нігерією, Панамою (два) та Колумбією. Це другий показник на чемпіонаті після норвежця Ерлінга Халанда.
Отож, до чемпіонського титулу Данило додав також відзнаку «Срібна бутса» одного з кращих голеадорів.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру