Футбол : Для попадання у півфінал футболістам ЛУФК завадила червона картка

У с.м.т. Щасливе, що на Київщині, 23-30 червня 2019р. відбувся фінальний турнір чемпіонату України серед юнаків віком до 15 років.
Серед восьми найсильніших колективів участь у боротьбі за нагороди національної першості цієї вікової категорії взяла і команда Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати».
На першій стадії турніру усі учасники жеребкуванням були розподілені на 2 групи по 4 команди, де заграли за принципом «кожен з кожним».
Команда ЛУФК у першому матчі поступилась донецькому «Шахтарю» 0:5, а далі дві зустрічі закінчила унічию: 2:2 з моршинською «Скалою» (голами двічі відзначився Тарас Яроцький) і 1:1 з дніпровським УФК. Нашим хлопцям завадила червона картка, отримана у грі з дніпрянами за принципом (фейр-плей). М’яч дніпрянам забив Роман Ібрагімов. Переможцем групи став «Шахтар», який всі матчі виграв, а відразу три команди: «УФК-Карпати», «Скала» і УФК Дніпро набрали по 2 очки. Тож, за додатковими показниками другим півфіналістом стала «Скала», «УФК-Карпати» посіло третє місце, УФК Дніпро – четверте.
Відповідно до регламенту змагань треті команди обидвох груп у стиковому матчі розіграли 5-6 місця. Суперником львів’ян був одеський «Чорноморець», якому хлопці поступились 0:1.
Тож, у підсумку команда «УФК-Карпати» посіла 6 місце у чемпіонаті.
СДЮШОР Ужгород

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру