Футбол : Футболісти – семикласники ЛУФК вибороли Зимовий кубок «Ресовії» у Жешуві

Відповідно до підписаного договору та на запрошення школи спортивної майстерності «Ресовія» футбольна команда 7 класу Львівського училища фізичної культури (вчитель футболу Тарас Павліш) 22-23 листопада 2019р. гостювала у м. Жешуві (Польща), де провела спарингові ігри та взяла участь у турнірі «Зимовий кубок «Ресовії» з футзалу.
Першого дня хлопці грали контрольні товариські матчі у форматі 9×9 та двох таймів по 20 хвилин. Команда послідовно перемогла господарів 7:0, словацький «Теслак» з м.Стропков 3:0 та школу спортивної майстерності з м.Перемишля 4:0.
А наступного дня у суботу відбувся турнір. На початках всі учасники були поділені на 2 групи по 4 команди. Команда ЛУФК у групі «А» у першому матчі поступилася «Сталі» м.Нова Демба 2:4 (обидва голи на рахунку Павла Островки), далі перемогла «Ресовію» 4:1 (м’ячі забили Олександр Попович, Павло Островка, Максим Смаглій і Юрій Кокодиняк) і «Сток» м.Закшувек 3:1 (голами відзначилися Тарас Дмитришин, Данило Пилипчук і Максим Смаглій).
У півфіналі на хлопців чекала друга команда «Ресовії» і знову перемога 3:0. М’ячі забили Юрій Кокодиняк – два та Тадей Сливчук.
У фіналі турніру команда знову зійшлася з ФК «Сток». Гра видалася напруженою, як і належить фіналу, та все ж і у вирішальному поєдинку хлопці дотиснули суперника 3:2. Переможні голи провели Данило Пилипчук, Павло Островка і Максим Смаглій.
Назар Домчак визнаний найкращим гравцем турніру.
Для семикласників це був перший закордонний виїзд у складі команди училища «УФК-Карпати» і приємно, що переможний.

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУУчні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туруЗимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру