50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : П'ятеро футболістів коледжу беруть участь у навчально-тренувальному зборі юнацької збірної України


   22 серпня 2021 р. у м.Києві розпочався навчально-тренувальний збір юнацької збірної команди України з футболу, складеної з гравців віком до 17 років. Це перший збір команди цього віку після майже двох років карантинної перерви.
    До участі у зборі головний тренер збірної Олег Кузнецов запросив відразу п'ятеро учнів 11 класу Львівського коледжу спорту. Це Василь Дебич, Артур Шах, Андрій Ломницький, Віталій Катрич та Володимир Савчин.
     До 25 серпня збірна буде тренуватись, а з 26-го візьме участь у традиційному , ХVІІ за ліком, міжнародному турнірі памяті Віктора Баннікова, який до 30 серпня триватиме на футбольних полях Київщини і участь у якому візьмуть 8 збірних команд цієї вікової категорії: Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Словаччини, Туреччини, Узбекистану і ,звичайно, господарів.
    P.S. У першому матчі збірна України розгромила Вірменію 4:0. У складі команди участь у грі взяли Василь Дебич, Артур Шах і Андрій Ломницький.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Футболісти Львівського коледжу спорту серед лідерів юнацького чемпіонату УкраїниНа старті чемпіонату України футболісти Львівського коледжу спорту з ФК "Львовом" розійшлися миромВихованець Львівського коледжу спорту Данило Сікан дебютував у національній збірній забитим голомФутболісти Львівського коледжу спорту - срібні призери міжнародного турніру пам'яті Віктора БанніковП'ятеро футболістів коледжу беруть участь у навчально-тренувальному зборі юнацької збірної УкраїниВихованці коледжу спорту Олексій Сич і Роман Дідик запрошені до молодіжної збірної з футболуНовий головний тренер футбольної збірної запросив до команди двох вихованців коледжу спортуУ заявці футбольного "Руху" дев'ять вихованців Львівського коледжу спортуДесятикласники Львівського коледжу спорту - бронзові призери юнацького чемпіонату України з футболуФутболісти-восьмикласники спортколеджу - срібні призери юнацького чемпіонату УкраїниФутбольні команди Львівського коледжу спорту у фіналі юнацького чемпіонату УкраїниПерші стикові ігри спортколеджу за вихід у фінальну частину чемпіонату України пройшли успішноТри команди спортколеджу продовжують боротьбу за нагороди юнацького чемпіонату України з футболуНаймолодші футболісти Львівського коледжу спорту-бронзові призери всеукраїнського турніру у ВінниціФутболісти спортколеджу продовжують боротьбу за вихід у вісімку кращих юнацьких команд України