47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : До уваги абітурієнтів відділення футболу (академії футболу «Карпати»)


ІІ етап відбору в академічні класи з футболу відбудеться 31 травня 2009р. на футбольному полі з штучним покриттям (м.Львів, вул. Кн.Ольги, 3) з 9 до 10 год. – реєстрація і медичне обстеження учасників. З 10 год. – практичні випробування: біг 30м., стрибок у довжину з місця, жонглювання м'ячем в русі, двостороння гра.
До випробувань допускаються учні 1995-1997р.р.н., які займаються футболом у дитячо-юнацьких спортивних школах, дитячих командах під керівництвом професійних тренерів. Можливий перегляд футболістів 1993-1994р.р.н., які є лідерами у своїх командах.
Тим, хто брав участь у І етапі (10 травня) і не відібрались для подальшого перегляду, прохання повторно не зголошуватись. ІІІ етап відбору буде проходити у вигляді навчально-тренувального збору на базі училища з 10 до 15 червня 2009р. для абітурієнтів 1996р.н., з 17 до 21 червня 2009р. – для абітурієнтів 1997р.н.
Абітурієнти, які пройшли відбір зараховуються у відповідні класи загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю, яка працює у структурі училища. Вони забезпечуються безплатним навчанням, проживанням у гуртожитку (2-3-місні кімнати з усіма вигодами), трьохразовим харчуванням у їдальні училища, спортивною екіпіровкою. З футболістами займаються висококваліфіковані тренери. Команди мають можливість виїжджати на навчально-тренувальні збори та турніри, в т.ч. закордон. Кращим учням виплачується стипендія. В училищі велика увага приділяється навчанню і виховній роботі з учнями. Абсолютна більшість випускників училища вступають до вищих навчальних закладів. Училище має договір з Львівським державним університетом фізичної культури, з яким працює в комплексі.
Конт. тел. 238-27-92, 238-27-95
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиФутбол

Футбол

Мудрик, Мельнійчук і Сікан заграють з ДанієюВажкі перемоги команд ЛУФК у іграх з моршинською «Скалою»Андрій Маркович – чемпіон ЕстоніїДолю матчу юніорських «Карпат» з «Олександрією» вирішив Роман ЛісовикХлань і Петрук грали з ТуреччиноюФутболісти ЛУФК розтрощили хмельницьке «Поділля»Хлань і Петрук запрошені до збірноїНаймолодші футболісти ЛУФК розгромили тернополян і очолили турнірну таблицюФутболісти-одинадцятикласники ЛУФК заставили похвилюватись тренерівУ грі з ФК «Львовом» Віктор Ніколаєв відзначився покеромЛях, Сікан, Слива і Харжевський вибороли право грати у еліт-раунді Євро-2019Одинадцятикласники ЛУФК розіграли футбольний трилерМаксим Хлань буде грати з ІталієюПісля 5 турів найкраща турнірна ситуація у футболістів 11 класуЛях, Сікан, Слива і Харжевський стартували у кваліфікації до Євро-2019