Футбол : Результати дванадцятого туру ДЮФЛ

Наприкінці березня розпочалось друге коло у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

У суботу, 30-го березня у дванадцятому турі УФК-Карпати U-16 та U-14, учні відділення футболу десятого та восьмого класів відповідно, зустрічалися з "ВІК-Волинь" м. Володимир. А у неділю, 31-го березня одинадцятикласники та дев’ятикласники УФК-Карпати U-17 і U-15 грали проти ДЮСШ "Буковина" з міста Чернівці.

Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
УФК-Карпати 3:2 ВІК-Волинь
Голи: Шопронку, 50, Тлумак, 59, Дєдов, 80.
Склад: Колесник, Корчак (Давид, 45), Куценко (Карпінський, 45), Бобечко, Білінський (Поліщук, 80), Тлумак, Левкович (Дєдов, 57), Карпин, Березовський (Єнич, 70), Гавура (Мартинюк, 57), Шопронку (Богдан, 80).
Запасний – Колесник.
Вже на 1-й хвилині гравці "ВІК-Волині" шокували львівʼян швидким голом. А за хвилину команда з Володимира подвоїла перевагу. “Зелено-білі” до перерви створили чимало моментів, але відзначитися не змогли. Найактивнішим гравцем у першому таймі у складі “Карпат” був Богдан Карпин. Капітан тричі загрожував воротам суперника, але голкіперу вдалося втримати свої володіння "на замку".
Ситуація на полі змінилась у другому таймі. На 50-й хвилині Олександр Шопронку замкнув навісну подачу від Антона Левковича – 1:2. А на 59-й хвилині Максим Тлумак відгукнувся на асист Шопронку і потужним ударом у ближній кут зрівняв рахунок.
Вирвати перемогу для “левів” зміг Олександр Дєдов. Хавбек виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника і на 80-й хвилині розписався у воротах "ВІК-Волині". Таким чином, команда УФК-Карпати здобула вольову перемогу у непростому матчі.

U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
УФК-Карпати 2:1 ВІК-Волинь
Голи: Гаук, 10, Воронюк, 38.
Склад: Шекета, Петрук, Когут, Колонюк (Полеванчук, 63), Воронюк, Камаралі, Смірнов, Гаук, Цупер (Кікоть, 59), Руснак (Пигичко, 40), Яскула.
Вилучення: Смірнов, 53.

Господарі відкрили рахунок на 10-й хвилині, коли Микола Гаук знайшов шпарину в обороні суперників та завдав влучного удару – 1:0. Згодом Дмитро Петрук сильно пробив з дальньої дистанції, проте мʼяч розминувся з воротами. По перерві "леви" відзначились вдруге. Владислав Воронюк головою замкнув подачу з кута поля. "ВІК-Волинь" відквитала один мʼяч на 48-й хвилині – 2:1. Протягом усієї другої частини гри карпатівці контролювали ситуацію та регулярно загрожували воротам суперників. Втім до кінця гри рахунок так і не змінився. УФК-Карпати U-14 додає до свого активу важливі три очки та готується до принципової гри проти головного конкурента – чернівецької "Буковини".

U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-Карпати - ДЮСШ "Буковина"
Голи: Орошкевич, 14, Смаглій, 22, Грибеник, 47, 54, Кокодиняк, 59, 86, Максимчук 67.
Склад: Фандист (Жулінський, 60), Кокодиняк, Грабовенський, Черненко, Грибеник, Комарениць, Бондарук (Гудзь, 56), Дмитришин, Орошкевич (Фостяк, 45), Смаглій, Максимчук.
На 14-й хвилині Богдан Орошкевич вивів львівʼян вперед. Півзахисник підібрав мʼяч після невдалого розіграшу кутового і потужним ударом з дальньої дистанції створив справжній шедевр – 1:0. На 22-й хвилині Максим Смаглій отримав передачу від Юрія Кокодиняка та подвоїв перевагу "левів".
Відразу по перерві Ігор Грибеник оформив дубль. Спочатку на 47-й хвилині півзахисник відправив мʼяч під поперечку, а за кілька атак влучно пробив з меж карного майданчика – 4:0.

На 59-й хвилині Кокодиняк результативно замкнув передачу з флангу, яку виконав Артур Комарениць, а згодом допоміг відзначитись Антону Максимчуку, котрий вдало зіграв на добиванні. Під завісу поєдинку Кокодиняк забив вдруге – асист записав до активу Комарениць.

U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренер: Віталій Лобасюк.
УФК-Карпати 1:1 ДЮСШ "Буковина"
Гол: Кривунець, 30.
Склад: Демків, Зварич, Панчишин, Гльоц, Канів (Четверіков, 35), Ксьонзик (Русяк, 35), Гураль (Москвін, 35), Бабідар (Тупісь, 53), Кецик, Кривунець (Стасюк, 35), Кашуба
Запасні: Коваль, Гутник, Фатюк, Віцинський.
Карпатівці володіли мʼячем та тиснули на ворота суперника протягом усього першого тайму. Це принесло результат незадовго до перерви. Ярослав Кривунець найкраще скористався метушнею у штрафному майданчику суперника і пробив у незахищений кут воріт.

Після відновлення гри футболіст "Буковини" заробив для своєї команди доволі суперечливий пенальті, після якого рахунок на табло зрівнявся – 1:1. Можливість ефектно вирвати перемогу мав Матвій Кашуба, але його удар з гострого кута прийняв на себе каркас воріт.

Наступний, тринадцятий тур, який відбудеться 6-го та 7-го квітня учні відділення футболу одинадцятого та дев’ятого класів зіграють у Луцьку проти команди "Адреналін", а десятого та восьмого класів на стадіоні "Школяр" (вул. Вахнянина 1) прийматимуть чернівецьку ДЮСШ "Буковина".

13 тур ДЮФЛУ розклад ігор:

06.04.2024 — субота 12:00 "Адреналін" Луцьк U-17 - УФК-Карпати U-17

14:30 "Адреналін" Луцьк U-15 - УФК-Карпати U-15

07.04.2024 — неділя 11:00 УФК-Карпати U-16 - ДЮСШ "Буковина" U-16
13:30 УФК-Карпати U-14 - ДЮСШ "Буковина" U-14.

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»