Футбол : 13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у Луцьку

6-го та 7-го квітня відбулися матчі 13-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди відділення футболу U-15 та U-17 на виїзді протистояли луцькому “Адреналіну”. Натомість команди УФК-Карпати U-14 та U-16 вдома приймали чернівецьку “Буковину”.
  U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
Результат матчу УФК-Карпати 5:0 ДЮСШ "Буковина"
Голи: Куценко - 6 хв, Гавура - 16 хв, Давид - 19 хв, Тлумак - 24 хв, Бобечко - 40+3 хв.
Склад команди: Потерайко (Колесник - 52 хв), Давид, Куценко, Бобечко, Білінський (Корчак - 58 хв), Тлумак (Мартинюк - 52 хв), Карпин (Поліщук - 58 хв), Березовський (Єнич - 40 хв), Гавура (Дєдов - 40 хв), Левкович (Карпінський - 52 хв), Шопронку.
Карпатівці зі стартових хвилин взяли мʼяч під свій контроль. Це дало результат вже на 6-й хвилині, коли Кирило Куценко результативно завершив розіграш стандарту. Подвоїли перевагу "зелено-білі" на 16-й хвилині. Цього разу відзначився Максим Гавура.
   Розгром суперника продовжив Дмитро Давид, який зі свого флангу підключився до атаки та пробив у дальній кут – 3:0. На 24-й хвилині Максим Тлумак розіграв стінку з Олександром Шопронку та завдав сильного удару – голкіпер виявився безсилим. А в компенсований до першого тайму час Степан Бобечко після кутового впʼяте засмутив чернівчан.
Одразу по перерві Тлумак небезпечно пробив з дальньої дистанції, але мʼяч розминувся зі штангою. На 50-й хвилині нападник "Буковини" вибіг віч-на-віч з Артемом Колесником, проте голкіпер зберіг свої ворота "сухими".
   U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
   Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
Результат матчу УФК-Карпати 3:3 ДЮСШ "Буковина"
Голи: Петрук - 16 хв, Гаук - 45 хв, Яскула - 55 хв.
Склад: Шекета, Петрук, Когут, Воронюк (Дмитряк - 29 хв) Колонюк, Полеванчук (Кікоть - 51 хв), Камаралі, Гаук, Цупер (Топало - 51 хв), Пигичко (Руснак - 43 хв), Яскула
Запасні: Гуй, Денис.
   Перший гострий момент у матчі створив Максим Пигичко. Хавбек відгукнувся на простріл, однак пробив значно вище воріт. На 10-й хвилині карпатівці пропустили. Чернівчани вибігли у контратаку, яка закінчилась влучним ударом у виконанні нападника "Буковини".
Незабаром зрівнювати рахунок міг Микола Гаук, утім його удару головою забракло влучності.
   А от його партнер Дмитро Петрук вдало скористався своїм шансом. Захисник підключився до контратаки та головою переправив мʼяч у сітку воріт – 1:1. Через дві хвилини Богдан Яскула виграв боротьбу в захисників та вийшов на побачення з голкіпером, проте той врятував "Буковину".
   На 44-й хвилині Мирослав Руснак зіграв на підбиранні і пробив у дальній кут – повз ворота. Та невдовзі карпатівці таки вийшли вперед. Стрімку контратаку влучним ударом завершив Гаук – 2:1. На 50-й хвилині "Буковина" відповіла затяжним розіграшем і результативним ударом – 2:2.
   Нічийний рахунок протримався недовго. На 55-й хвилині голкіпер чернівчан грубо зіграв у своєму штрафному, тому арбітр показав на 11-метрову позначку. Пенальті чітко виконав Богдан Яскула. Перевага "Карпат" протрималася лише кілька хвилин, адже гості знову відігралися. Фінальний натиск господарів виявився марним. У підсумку – бойова нічия 3:3.
    U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
   Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
   Результат матчу  "Адреналін" Луцьк 1:2 УФК-Карпати
   Голи: Максимчук - 7 хв, Смаглій - 51 хв.
 Склад команди: Фандист, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Максимчук, Малиш, Бондарук, Орошкевич, Комарениць, Смаглій, Грибеник.
Запасні: Фостяк, Гудзь, Дмитришин.
Рахунок у матчі відкрили “Карпати”. Після метушні у штрафному майданчику “Адреналіну” першим на м’ячі опинився Антон Максимчук, який завдав влучного удару. Господарі поля зуміли відновити паритет ще до перерви, вдало використавши свою нагоду.
У другому таймі карпатівці продовжували тиснути на ворота лучан і це далося взнаки на 51-й хвилині. Іван-Максим Смаглій виконав кутовий удар і закрутив м’яч прямим ударом з “корнера” у сітку воріт суперника. У підсумку, “сухий лист” від карпатівця та перемога “зелено-білих” з рахунком 2:1.
  U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
  Тренер: Віталій Лобасюк.
"Адреналін" Луцьк 0:5 УФК-Карпати
Голи забивали: Кецик - 13 хв, Стасюк - 14 хв, Гльоц - 19 хв, Москвітін - 20 хв, Кашуба - 34 хв.
Склад: Коваль, Панчишин, Гутник, Русяк (Конів - 53 хв), Зварич (Фатюк - 63 хв), Гльоц (Четверіков - 49 хв), Ксьонзик (Тупісь - 55 хв), Кецик (Кривунець - 35 хв), Стасюк (Бабірад - 35 хв), Москвітін (Гураль - 35 хв), Кашуба (Віцинський - 63 хв).
Запасний: Демків.
   Карпатівці забили п’ять м’ячів у першій половині зустрічі. Розгром суперника розпочав Матвій Кецик на 13-й хвилині, добивши м’яч у ворота лучан після удару Єгора Стасюка. Вже через хвилину сам Стасюк відправив м’яч у сітку, змістившись з флангу в центр штрафного майданчика – 2:0.
   На 19-й хвилині Святослав Гльоц замкнув подачу з флангу, а вже через хвилину Максим Москвітін завдав влучного удару здалеку. Заключний гол у цьому поєдинку до свого активу записав Матвій Кашуба наприкінці першого тайму, реалізувавши вихід віч-на-віч з воротарем луцької команди – 5:0

Наступний, 14-й тур, який відбудеться 13-го квітня, у суботу учні відділення футболу одинадцятого та дев’ятого класів зіграють вдома проти ДЮСШ ФА Тернопіль, а десятого та восьмого класів у Луцьку проти команди "Адреналін".
14-й тур ДЮФЛУ, розклад матчів:
13.04.2024 — субота
12:00 "Адреналін" Луцьк U-16 - УФК-Карпати U-16
14:00 "Адреналін" Луцьк U-14 - УФК-Карпати U-14
12:00 УФК-Карпати U-17 - ДЮСШ ФА Тернопіль U-17
14:00 УФК-Карпати U-15 - ДЮСШ ФА Тернопіль U-15

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»