Футбол : 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17

У суботу, 20-го квітня, відбулися матчі 15-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Суперником була КЗ ДЮСШ “Рух”. Команди коледжу відділення футболу десятого та восьмого класів приймали опонентів на своєму полі. Натомість учні одинадцятого та дев'ятого класів зіграли виїзні поєдинки у Винниках.
   Результати матчів:

U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
УФК-Карпати 5:2 КЗ ДЮСШ "Рух"
   Голи: Гавура - 25 хв, Бобечко - 33 хв, Шопронку - 57 хв, Тлумак - 61 хв, Поліщук - 79 хв.
  Склад: Потерайко, Давид (Богдан - 71 хв), Куценко, Бобечко, Білінський (Поліщук - 78 хв), Тлумак (Карпінський - 64 хв), Карпин (Єнич - 76 хв), Березовський (Корчак - 78 хв), Левкович (Мартинюк - 54 хв), Гавура (Дєдов - 54 хв), Шопронку.
Перший небезпечний момент у поєдинку створили карпатівці. Максим Гавура отримав передачу на фланзі, змістився в центр і пробив у дальній кут – голкіпер не без проблем нівелював загрозу. Втім на 25-й хвилині Гавура не схибив. Олександр Шопронку пройшов до воротарського майданчика і виконав простріл. Після серії рикошетів м’яч опинився у ногах Максима, який з близької відстані покотив у порожні ворота.
За декілька хвилин “Рух” відновив паритет, забивши прямим ударом зі штрафного. А на 29-й хвилині рухівці скористались помилкою оборонної лінії “Карпат” та вийшли вперед. Проте підопічні Івана Павлюха та Володимира Вільчинського невдовзі забили вдруге. Степан Бобечко найкраще зорієнтувався під час кутового та завдав неочікуваного удару – 2:2.
По перерві Шопронку вивів “зелено-білих” вперед. На 57-й хвилині нападник отримав передачу на межі карного майданчика і вистрілив у дальній кут – 3:2. Збільшити перевагу своєї команди вдалось Максиму Тлумаку. Півзахисник виконав високу подачу, яка через помилку голкіпера, перетворилась у гол. А на 79-й хвилині карпатівці довели рахунок до розгромного. Олександр Дєдов виконав простріл, який елегантним ударом п’ятою замкнув Максим Поліщук. Впевнена перемога “Карпат” над “Рухом” з рахунком 5:2.

U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
   Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
   УФК-Карпати 0:2 КЗ ДЮСШ "Рух"
Склад: Зізіцкий, Петрук, Когут, Полеванчук, Камаралі, Смірнов, Гаук, Кікоть, Цупер, Воронюк, Яскула.
Запасні: Шекета, Денис, Пигичко, Дмитряк, Колонюк, Гуй, Цимбалістий, Топало, Руснак.
Карпатівці жваво розпочали поєдинок та на старті створили вдосталь гольових нагод. Спочатку Микола Гаук змарнував вихід віч-на-віч з воротарем, пробивши у штангу, а за кілька хвилин підопічні Гринишина і Артимовича провели атаку, у якій завдали три небезпечні удари поспіль – захисники та голкіпер “Руху” ледве втримали свої ворота недоторканими. На 15-й хвилині Гаук віддав передачу на порожні ворота, адресатом якої був Роман Цупер, але нападник пробив вище.
“Зелено-білі” тиснули на ворота суперників, проте першим судилося відзначитись “Руху”. На 26-й хвилині нападник “жовто-чорних” вибіг віч-на-віч із Максимом Зізіцким та реалізував свій момент. Протягом усієї другої половини зустрічі “леви” великими силами атакували ворота опонента та були дуже близькими до того, щоб вирвати нічию. Проте у компенсований арбітром час рухівці вибігли у контратаку, яка завершилась голом. Фінальний свисток зафіксував рахунк 0:2.

U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
КЗ ДЮСШ "Рух" 0:3 УФК-Карпати
Голи: Максимчук - 7 і 14 хв, Пилипчук - 43 хв.
Склад: Фандист (Жулінський - 84 хв), Грабовенський, Черненко, Кокодиняк (Дмитришин - 71 хв), Максимчук, Пилипчук, Орошкевич (Бондарук - 46 хв), Малиш (Гудзь - 82 хв), Комарениць, Смаглій (Фостяк - 46 хв), Грибеник.
“Зелено-білі” розпочали розгром суперника вже на 7-й хвилині. Владислав Фандист розігнав атаку від своїх воріт довгим вкиданням на Данила Пилипчука, який протягнув м’яч через усе поле та пробив у дальній кут. Голкіпер впорався з цим ударом, проте на добиванні холоднокровно зіграв Антон Максимчук, який покотив м’яч у порожні ворота – 0:1.
Невдовзі нападник оформив дубль. На 14-й хвилині партнери вивели Максимчука на побачення з воротарем. Антон впевнено обіграв опонента та побіг святкувати другий гол в обіймах партнерів. Ще до перерви карпатівці довели рахунок до розгромного. На 43-й хвилині подачу з кута поля вдало завершив Пилипчук.
Підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна впевнено провели другу половину зустрічі та не дали суперникам відквитати бодай один м’яч. Завдяки цій перемозі одинадцятикласники достроково фінішували на першій сходинці за три тури до завершення групового етапу.

U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
   Тренер: Віталій Лобасюк.
   КЗ ДЮСШ "Рух" 1:2 УФК-Карпати
   Голи: Гльоц - 17 хв, Панчишин - 76 хв.
Склад: Коваль, Панчишин, Зварич (Конів - 63 хв), Русяк, Гльоц, Ксьонзик (Четверіков - 49 хв), Кецик, Стасюк (Кривунець - 58 хв), Москвітін (Бабірад - 40 хв), Гураль, Кашуба.
Запасні: Демків, Фатюк, Гутник.
Незважаючи на гостьовий статус, “Карпати” активно розпочали гру та вже на початку першої половини створили небезпечний момент. На 17-й хвилині “зелено-білі” заробили стандарт, після подачі якого відкрили рахунок. Святослав Гльоц випередив голкіпера та розписався у воротах “Руху” – 1:0.
Відразу по перерві “жовто-чорні” кинулись в атаку і прагнули відігратися. Одна з їхніх спроб завершилась успіхом на 42-й хвилині. Нападник замкнув простріл з флангу і зрівняв рахунок – 1:1.
Після пропущеного голу карпатівці перехопили ініціативу та регулярно загрожували воротам суперника. Врешті-решт, тотальна перевага та велика кількість небезпечних нагод перетворились у забитий м’яч. На 76-й хвилині “Карпати” отримали право на штрафний удар. Адресатом навісу з флангу став Маркіян Панчишин, котрий влучним ударом головою приніс своїй команді перемогу з рахунком 2:1.

16-й тур ДЮФЛУ, розклад матчів:
27.04.2024 — субота
12:00 ДЮФШ Волинь Луцьк U-16 - УФК-Карпати U-16
14:00 ДЮФШ Волинь Луцьк U-14 - УФК-Карпати U-14

12:00 УФК-Карпати U-17 - ДЮФШ Волинь Луцьк U-17
14:00 УФК-Карпати U-15 - ДЮФШ Волинь Луцьк U-15

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»