Футбол : 16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!

27-го квітня, відбулися матчі 16-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Нашим суперником був колектив із Луцька ДЮФШ “Волинь”. Команди відділення футболу вікових категорій U-14 та U-16 зіграли на виїзді. Натомість одинадцятикласники та дев'ятикласники провели домашні поєдинки у Дублянах.

U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
   Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-Карпати 4:2 ДЮФШ Волинь Луцьк
   Голи: Дмитришин - 59 і 63 хв, Смаглій - 81 хв, Кокодиняк - 90+1 хв.
Склад: Фандист, Фостяк, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, Резнік, Максимчук (Дмитришин - 46 хв), Пилипчук, Малиш (Бондарук - 74 хв), Смаглій, Грибеник (Гудзь - 86 хв).
Запасний: Жулінський.
Волиняни відкрили рахунок у цьому матчі на 25-й хвилині зустрічі. Попри активний пресинг і тиск від “Карпат”, команди пішли на перерву з мінімальною перевагою лучан. Однак у другому таймі завдяки тренерським корективам “зелено-білі” змогли не тільки відновити паритет, а й вийти вперед. На 59-й хвилині Тарас Дмитришин замкнув подачу Максима Смаглія. Вже через чотири хвилини Дмитришин оформив дубль, знову завдавши влучного удару після подачі з флангу. Однак “Волинь” зуміла зрівняти рахунок на 66-й хвилині.
Та все ж кінцівка матчу була за “Карпатами”. На 81-й хвилині Денис Бондарук продемонстрував свій дриблінг, обіграв суперника та віддав передачу на Смаглія, який переправив м’яч у сітку. Крапку в поєдинку поставив Юрій Кокодиняк, вдало зігравши після подачі з кутового – 4:2 на користь “левів”.

U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
   Тренер: Віталій Лобасюк.
УФК-Карпати 4:0 ДЮФШ Волинь Луцьк
   Голи: Кецик - 11 хв, Кривунець - 35 хв, Стасюк - 61 і 64 хв.
Склад: Коваль, Панчишин, Гльоц, Русяк, Конів, Кецик, Гураль, Бабірад, Москвітін, Кривунець, Кашуба.
Запасні: Демків, Фатюк, Ксьонзик, Четверіков, Гутник, Зварич, Стасюк, Тупісь, Віцинський.
“Леви” відкрили рахунок на 11-й хвилині. Юрій Бабірад розігнав швидку атаку правим флангом, обіграв кількох суперників і віддав передачу на Матвія Кецика. Нападник “левів” першим дотиком відправив м’яч у сітку воріт лучан – 1:0. Згодом карпатівці заробили право на пенальті, однак його не зміг реалізувати Бабірад. Та на 35-й хвилині львівська команда забила вдруге. Після позиційної атаки Кецик виконав подачу в штрафний майданчик суперника, де Ярослав Кривунець вдало зіграв головою – 2:0.
У другому таймі карпатівці відзначилися ще двічі – дубль оформив Єгор Стасюк. Спочатку він замкнув подачу з флангу, а згодом вдало зіграв у штрафному майданчику “Волині” після прострілу Єгора Четверікова.

U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
   Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
   ДЮФШ Волинь Луцьк 0:7 УФК-Карпати
   Голи: Гавура - 7, 11 і 13 хв, Шопронку - 16 і 19 хв, Поліщук - 43 і 77 хв.
Склад:Колесник (Потерайко - 46 хв), Давид (Корчак - 46 хв), Куценко, Карпінський, Білінський (Богдан - 46 хв), Тлумак, Карпин, Єнич (Поліщук - 46 хв), Дєдов (Левкович - 46 хв), Шопронку, Гавура (Мартинюк - 46 хв).
Підопічні Івана Павлюха та Володимира Вільчинського впевнено обіграли луцьку “Волинь” на виїзді з рахунком 7:0. Розгром суперника розпочав Максим Гавура, який оформив швидкий хет-трик за шість хвилин. Згодом Олександр Шопронку відзначився дублем у період з 16-ї до 19-ї хвилин. Ще один дубль у цьому поєдинку до свого активу записав Максим Поліщук, котрий забив на 43-й та 77-й хвилинах матчу. У підсумку, чергова розгромна перемога УФК-Карпати U-16.

U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
   Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
   ДЮФШ Волинь Луцьк 1:3 УФК-Карпати
   Голи: Гаук - 23 хв, Яскула - 28 і 37 хв.
   Склад: Шекета, Петрук, Полеванчук (Денис - 65 хв), Колонюк, Воронюк (Дмитряк - 35 хв), Смірнов (Топало - 65 хв), Камаралі (Василишин - 61 хв), Гаук (Цимбалістий - 65 хв), Руснак (Кікоть - 40 хв), Пигичко (Гуй - 65 хв), Яскула.
Запасні: Зізіцкий.
  Першими у цьому матчі відзначилися господарі вже на другій хвилині поєдинку. Однак карпатівці активно тиснули на ворота волинян і на 23-й хвилині зуміли відновити паритет. Микола Гаук обігрався з Мирославом Руснаком і завершив атаку своїм влучним ударом – 1:1. А через п’ять хвилин львів’яни вийшли вперед. Знову Руснак виступив у ролі асистента, віддавши гольову передачу на Богдана Яскулу – 1:2.
На початку другої половини зустрічі команда Гринишина та Артимовича відзначилась втретє. Після затяжної атаки “зелено-білих” м’яч влучив у стійку воріт “Волині” та відлетів до Яскули, котрий і переправив його у порожні ворота – 1:3.

Футбол

18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!