Футбол : 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКА

У четвер, 2-го травня, відбулися матчі 17-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди відділення футболу коледжу зіграли проти чернівецької “Спарти”.
  U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
 Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
   УФК-Карпати 5:0 "Спарта" Чернівці
 Голи: Тлумак - 35 і 40 хв, Шопронку - 37 хв, Карпінський - 42 хв, Левкович - 75 хв.
 Склад: Колесник (Потерайко - 41 хв), Богдан (Давид - 32 хв), Куценко, Білінський (Корчак - 56 хв), Тлумак (Карпінський - 41 хв), Карпин (Єнич - 41 хв), Поліщук (Мартинюк - 49 хв), Дєдов, Гавура (Левкович - 48 хв), Шопронку, Бобечко.
   На 12-й хвилині "леви" заробили пенальті. Суперник сфолив проти Максима Поліщука, тож рефері вказав на позначку. Однак Богдан Карпин свій шанс не реалізував і влучив у стійку. На 28-й хвилині Олександр Шопронку відправив мʼяч у сітку воріт “Спарти”, але зробив це з положення поза грою.
   Врешті-решт, на 35-й хвилині натиск "Карпат" таки дав результат. Максим Тлумак завдав прямого удару зі штрафного – 1:0. Вже через кілька хвилин львівʼяни подвоїли свою перевагу. Цього разу Шопронку вдало використав свій момент – 2:0. Наприкінці першої половині зустрічі "зелено-білі" забили втретє. Гольову комбінацію між собою розіграли Шопронку і Тлумак. Останній і став автором результативного удару.
   На старті другого тайму "Карпати" знову відзначились. Ернест Карпінський вистрілив з-за меж штрафного майданчика – 4:0. А фінальну крапку в матчі поставив Антон Левкович.

U-14 (8-й клас - 2010 р.н.).
   Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
   УФК-Карпати 6:0 "Спарта" Чернівці
   Голи: Полеванчук - 5 хв, Руснак - 21 хв, Смірнов - 31 хв (пен.), Денис - 40 хв, Кікоть - 46 хв, Петрук - 70 хв.
   Склад: Шекета (Зізіцкий - 36 хв), Дмитряк (Кікоть - 36 хв), Полеванчук, Петрук, Колонюк, Камаралі, Яскула (Василишин - 42 хв), Топало (Денис - 36 хв), Руснак (Гуй - 36 хв), Пигичко (Цупер - 36 хв), Смірнов.
   Вже на пʼятій хвилині карпатівці відкрили рахунок. Сергій Полеванчук завдав влучного удару – 1:0. Через кілька хвилин львівʼяни забили вдруге. Однак гол Єгора Топала не було зараховано через офсайд.
   На 21-й хвилині "Карпати" подвоїли свою перевагу. Мирослав Руснак відправив мʼяч у сітку воріт суперника – 2:0. На 30-й хвилині "зелено-білі" заробили право на пенальті за гру рукою гравця "Спарти" у штрафному майданчику. Павло Смірнов реалізував 11-метровий удар – 3:0.
   По перерві підопічні Гринишина і Артимовича відзначилися ще тричі. Владислав Денис класно пробив здалеку – без шансів для голкіпера "Спарти". Після цього у схожому стилі забив Максим Кікоть – також ударом з-за меж штрафного майданчика у "дев'ятку". А на останній хвилині матчу Дмитро Петрук поставив крапку – 6:0.

U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
    Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
    "Спарта" Чернівці 0:7 УФК-Карпати
     Голи: Пилипчук, 4, Малиш, 13, Грибеник, 31, 77, 80, Кокодиняк, 43, Смаглій, 51.
    Склад: Фандист (Жулінський - 46 хв), Грабовенський (Гудзь - 46 хв), Черненко (Орошкевич - 46 хв), Кокодиняк (Фостяк - 46 хв), Резнік, Пилипчук (Бондарук - 46 хв), Малиш, Комарениць, Смаглій, Грибеник, Дмитришин.
   Розгром "Спарти" розпочав Данило Пилипчук вже на четвертій хвилині. Згодом Денис Малиш подвоїв перевагу "зелено-білих". Хет-триком у Чернівцях відзначився нападник "левів" Ігор Грибеник. Ще по мʼячу до активу записали Юрій Кокодиняк і Максим Смаглій.

U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
   Тренер: Віталій Лобасюк.
   "Спарта" Чернівці 0:3 УФК-Карпати.
   Голи: Кецик, 31, Кашуба, 34, Конів, 67.
   Склад: Коваль, Панчишин, Гльоц, Зварич, Русяк, Ксьонзик, Кецик, Гураль, Стасюк, Бабірад, Кашуба.
   Запасні: Демків, Фатюк, Конів, Гутник, Москвітін, Тупісь, Кривунець, Віцинський.
   Перевага "Карпат", якою вони заволоділи ще з початку матчу, втілилась у два забиті м’ячі у проміжку з 31-ї до 34-ї хвилини. Спочатку свою нагоду використав Матвій Кецик, а згодом це вдалося Матвію Кашубі. У другій половині зустрічі карпатівці продовжили створювати небезпеку біля воріт господарів. На 67-й хвилині остаточний рахунок встановив Ілля Конів.

U-14 14:00

УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у Вінниці