Спотривна гімнастика : Романчук краща у стрибку

Романчук Ірина1 золоту, 1 срібну, 2 бронзові медалі виборола на фінальних змаганнях ІVспортивних ігор школярів України зі спортивної гімнастики учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Романчук. Змагання проходили у Білій Церкві 12-15 березня 2012р.
Іра стала кращою у стрибку, була другою у вільних вправах, посіла ІІІ місця у гімнастичному багатоборстві та командних змаганнях. Разом з Іриною бронзовими призерками у командній першості стали дев’ятикласниця Ганна Маняшина та учениця 11 класу Євгенія Шаповалова. У багатоборстві Маняшина посіла 8 місце, а Шаповалова – одинадцяте. Крім того, дівчата увійшли у фінали на окремих приладах. Зокрема, Маняшина стала шостою у вільних вправах, а Шаповалова четвертою у стрибку.

Ірина Романчук відновилася після важкої травмиНаталія Городній – бронзовий призер чемпіонату світу… через 13 років після змаганьРоманчук у Котбусі травмуваласяРоманчук краща у стрибкуІрина Романчук – бронзова лауреатка Кубку УкраїниРоманчук у Москві за крок від медалейІрина Романчук виграла Кубок БарбуркиІрина Романчук у п’ятірці сильніших гімнасток УкраїниІрина Романчук у національній збірнійНа Галицькому фестивалі домінували киянки та донечанкиУ Львові стартував І Міжнародний Галицький фестиваль гімнастики спортивноїГімнастки ЛУФК на молодіжних іграх третіIV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Ірини Івлєвої26-28 березня відбудуться ІV Всеукраїнські дитячі змагання зі спортивної гімнастики пам. І. Івлєвої12-13 грудня в приміщенні гімнастичного залу СКА пройшов одинадцятий традиційний міжнародний меморіа