Санний спорт : Верчук у натурбані двадцять другий

22 місце у заїздах на санях-одиночках серед чоловіків на ІІ етапі Кубка світу з натурбану (санні перегони на натуральних трасах) посів вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Верчук (вип. 2010р.). Змагання проходили 12-13 січня 2013р. у селищі Мозо-ін-Пассірія, що на півночі Італії на кордоні з Австрією.
Перемогу на етапі здобув Томас Каммерляндер з Австрії, який зумів дати бій визнаному авторитетові натурбану італійцю Патріку Пігнетеру, що впродовж останніх двох років не знав поразок.
У жінок другу перемогу поспіль здобула росіянка Єкатерина Лаврентьєва, яка залишила позаду італійське тріо.

Санний спорт

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанці