48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафеті


8-9 лютого у м.Оберхофі (Німеччина) у програмі VІІІ етапу Кубка світу найсильніші санкарі старого континенту розіграли звання чемпіонів Європи-2019.
В змаганнях жінок на одномісних санях весь п’єдестал пошани зайняли німецькі атлетки Наталі Гайзенбергер, Татьяна Хюфнер і Даяна Ельтбергер.
Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.) показала 19-ий результат. Її відставання від переможниці за сумою двох спусків склало 1,653сек.
Серед чоловіків неочікувану подвійну перемогу отримали росіяни Семен Павліченко і Роман Репілов. Кременчанин Андрій Мандзій посів 23 місце.
В з’їздах на двомісних санях львів’яни Ігор Стахів і Андрій Лисецький фінішували одинадцятими.
У командній естафеті збірна України у складі Стецків, Стахіва, Лисецького та Антона Дукача (до речі, всі львів’яни) визмагала 7 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими