48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці


    Користуючись погодою, українські санкарі проводять свої національні змагання.
21-25 лютого 2018р. у Кременці відбувся чемпіонат України. Змагання пройшли за участі усіх учасників недавніх зимових Олімпійських ігор у Кореї. Між ними і розгорнулася боротьба за головні трофеї.
Серед жінок на одномісних санях перемогла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) її перевага над Оленою Шхумовою (вип. 2013р.) склала лише 0,089 сек. Третій час показала відкриття сезону – юна кременчанка Юліана Туницька, а 4, 5 і 6 місця посіли вихованки училища Олена Смага (вип. 2017р.), Дарія Гула (вип. 2017р.) і Катерина Васильків (11кл).
Серед чоловіків чемпіонський титул розіграли кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач – з перевагою у 0,206 сек перемогу здобув господар траси. Вихованці училища, члени юніорської збірної України Михайло Савицький (вип. 2015р.) і Роман Пилипів (10кл) посіли 5 і 6 місця.
Олімпійці Олександр Оболончик і Роман Захарків (вип. 2011р.) перемогли на двомісних санях. Слідом за ними фінішували юніори Ігор Гой і минулорічний випускник ЛУФК Мирослав Левкович.
В командній гонці перевага була за львів’янами у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Ігора Стахіва і Андрія Лисецького. Кременчани другі, а юніорська збірна Львівщини, за яку виступали Олена Смага, Роман Пилипів, Роман Радченков (ІІІ курс) і Ростислав Левкович – на третьому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі