49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків набирає форму


Столиця XV зимової олімпіади 1988р. м.Калгарі (Канада) 7-8 грудня 2018р. приймала ІІІ етап Кубка світу з санного спорту.
Вперше з початку сезону всі українські санкарі вдало пройшли кваліфікацію під час Кубку націй і відібрались до основної сітки світового Кубка.
У з’їздах жінок на одномісних санях вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) посіла 24 місце. Подвійну перемогу здобули німецькі санкарки Юлія Таубітц і Наталі Гайзенбергер.
Серед чоловіків кременчанин Андрій Мандзій і львів’янин Антон Дукач розмістилися поруч і посіли 27 і 28 місця відповідно. Екіпаж саней-двійок у складі львів’ян Ігора Стахіва і Андрія Лисецького закінчив змагання на 16 місці.
Завершувала старти у Калгарі естафетна гонка. Збірна України фінішувала десятою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді