Успіхи санкарів на другому етапі Кубка світу з санного спорту

Цими вихідними в канадському Вістлері відбувся 2-й етап Кубка світу з санного спорту, на який через етап Кубка націй відібралися троє санкарів, які навчаються у коледжі. Їх результати:
  Даниїл Марціновський (ІІ курс, одномісні сани) посів 23 місце;
  Назарій Качмар (І курс,  двомісні сани з Ігорем Гоєм з тернопільщини) посів 19 місце;
  Олександра Мох (ІІІ курс, двомісні сани з Оленою Стецків) посіла  10 місце
  Завершувала етап командна естафета, у складі якої змагалась студентка ІІІ курсу Олександра Мох. Наша команда фінішувала восьмою.

Санкарі коледжу трьома золотими медалями відзначилися на олімпійській трасі в Кореї

2 грудня 2023 року у місті Пхьончхан (Республіка Корея) успішно для молодіжної збірної команди України завершився етап юнацького Континентального кубка з санного спорту (Youth A).
  На олімпійській трасі в Республіці Корея на найвищу сходинку п’єдесталу в одномісних санях піднявся першокурсник коледжу Олександр Ломакович.
  «Золотою» медаллю удостоїлися також учениці одинадцятого класу Світлана Соловей та Анна-Марія Гарцула, які фінішували першими у двомісних екіпажах серед дівчат й Андрій Муц (11 клас), який разом з представником Тернопільщини Максимом Панчуком виявилися найкращими у двомісних санях серед юнаків.

Санкарі коледжу відзначилися «бронзою» юніорського кубка світу з санного спорту

Приємні новини надходять із Парк Сіті (США), де триває Кубок світу з санного спорту серед юніорів.
   В командній естафеті, у складі інтернаціонального квартету, на третю сходинку п’єдесталу пошани разом з представницею Австрії, Доротеєю Шварц (одномісні сани), піднялися другокурсники Даниїл Марціновський (одномісні сани), Богдан Бабура та Вадим Микиєвич (двомісні сани).
Вітаємо молодих спортсменів та тренерський склад відділення санного спорту!!

Вболіваємо за санкарів у кваліфікації до VI зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2024 року!

Цими вихідними санкарі коледжу позмагаються за медалі Континентального кубка на олімпійській трасі в Кореї та за такі важливі очки у кваліфікації до VI зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які пройдуть з 19 січня до 1 лютого 2024 року у Канвондо.
 У складі збірної команди виступатимуть учні та студенти коледжу, зокрема серед дівчат - Дарія Некотєнєва (10 клас), серед хлопців - Олександр Ломакович (І курс).
  Серед дівчат в двомісних санях виступатимуть одинадцятикласниці Світлана Соловей, Анна-Марія Гарцула, серед юнаків у санях-двійці змагатиметься одинадцятикласник Андрій Муц разом з партнером з Кременця Максимом Панчуком.
  Онлайн трансляцію можна спостерігати на каналі корейської федерації з санного спорту, 2 грудня о 14.00 за київським часом за покликом: www.youtube.com/watch

Санкарі коледжу вибороли нагороди в Кубку України

На початку листопада 2023 року на санно-бобслейній трасі латвійської Сігулди визначилися переможці Кубку України з санного спорту, де серед знаних спортсменів - членів національної збірної команди, виступили й молоді вихованці відділення санного спорту (старша тренер Світлана Жидкова).
 Другокурсник Даниїл Марциновський, який змагався в одномісних санях, піднявся на третю сходинку п’єдесталу, поступившись тільки досвідченим санкарям, учасникам зимових Олімпійських Ігор А.Мандзію та А.Дукачу.
 «Бронзовий» успіх супроводжував також і ученицю 10 класу Дарію Некотєнєву, яка посіла третє місце в жіночих санях. Своє лідерство в збірній України підтвердили переможниця Кубку Ю.Туницька з Тернопільщини (перше місце) та срібна призерка О.Стецків (друге місце), яка свого часу також навчалася у Львівському спортколеджі.

Визначилися переможці молодіжного та юніорського чемпіонатів України з санного спорту

Нещодавно на санно-бобслейній трасі латвійської Сігулди завершилися офіційні національні змагання серед юніорів та молоді з санного спорту: чемпіонат України серед спортсменів віком до 23 років та юніорський чемпіонат України-2023, де домінували вихованці відділення санного спорту (старший тренер відділення Світлана Жидкова).
  Зокрема, в чемпіонаті України U23 у змаганнях серед чоловічих одномісних саней перемогу здобув студент другого курсу Даниїл Марциновський, а на рік молодший Олександр Ломакович виборов «бронзу».
 В змаганнях жіночих одномісних саней, де переконливу перемогу святкувала титулована Юліана Туницька з Тернопільщини, учениця 10 класу Дарія Некотєнєва посіла друге місце, а цьогорічна випускниця Анна Шкрет фінішувала третьою.
  Серед двомісних чоловічих екіпажів другокурсники Вадим Микиєвич / Богдан Бабура вибороли «золото», а учень 11 класу Андрій Муц в парі з представником Кременця – «срібло».
  В жіночій програмі одинадцятикласниці Світлана Соловей / Анна-Марія Гарцула піднялися на другу сходинку п’єдесталу.

Вихованці відділення санного спорту відзначилися в Чемпіонаті України-2023

1 листопада 2023 року на санній трасі міста Сигулда (Латвія) завершився чемпіонат України з санного спорту серед дорослих. Вже вкотре дружня Латвія сприяє у проведенні офіційних стартів найкращим санкарям України, серед яких відзначилися й вихованці відділення санного спорту (старша тренер відділення Світлана Жидкова).
 Зокрема, у змаганнях двомісних саней серед чоловіків перемогу святкували студенти другого курсу: Вадим Микієвич / Богдан Бабура. «Бронзову» медаль здобув їхній одногрупник Даниїл Марциновський в одномісних санях.

Еріка Пернаровська та Андрій Мох – переможці юнацького чемпіонату України на санкороликах

Цими днями за підтримки Мінмолодьспорту України та Федерації санного спорту України й за участю майже 80 юних спортсменів завершився чемпіонат України на санкороликах серед юнаків та дівчат (групи В, С. Д).
В найстаршій віковій групі, групі В, переможний дубль за вихованцями відділення санного спорту (старший тренер Світлана Жидкова). Серед дівчат перше місце посіла учениця 8 класу Еріка Пернаровська, а серед юнаків на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Андрій Мох (9 клас).

Вчитель санного спорту Львівського коледжу спорту Олег Жеребецький - Заслужений тренер України

Наказом Міністерства молоді та спорту України №1796 від 3 квітня 2023 року вчителю санного спорту Львівського коледжу спорту, старшому тренеру юніорської збірної команди України з санного спорту Олегу Жеребецькому присвоєне звання "Заслужений тренер України".

Анна Шкрет та Андрій Муц - четверті лауреати юніорського Кубка світу з санного спорту

Поки перші номери юніорської команди України готувалися до чемпіонату світу серед санкарської еліти, найближчий резерв збірної взяв участь у V та VI етапах Кубка світу серед юніорів, які 18 - 21 січня 2023 р. відбулися у м.Блуденц, що у Австрії.
 Найкраще юні українці виступили у змішаній командній гонці, де посіли 4 місце. У складі української збірної виступали минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Анна Шкрет, учень 10 класу Андрій Муц та двоє кременчан Антон Шевчук і Максим Панчук.

Вадим Микиєвич та Богдан Бабура на молодіжному чемпіонаті світу з санного спорту у шестірці кращих

У м.Обергофі (Німеччина) 27-29 січня 2023 р. у програмі чемпіонату світу з санного спорту визначені також переможці серед атлетів віком до 23 років.
 У з'їздах на двомісних санях у шестірку кращих увійшов український екіпаж у складі студентів І курсу Львівського коледжу спорту Вадима Микиєвича та Богдана Бабури.

Студентка коледжу спорту Олександра Мох на чемпіонаті світу з санного спорту одинадцята

У м.Обергофі (Німеччина) 27-29 січня 2023 р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту.
 У з'їздах на двомісних санях 11 місце серед жінок на чемпіонаті посів український екіпаж у складі вихованок Львівського коледжу спорту студентки ІІ курсу Олександри Мох та випускниці Олени Стецків. Переможницям - німецькій парі Джессіці Дегенхардт та Шаєн Розенталь українки поступилися лише 1,481сек.

Четверо студентів коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті світу з санного спорту

27-29 січня 2023 р. у німецькому Обергофі відбудеться чемпіонат світу з санного спорту.
 У складі національної збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу четверо студентів Львівського коледжу спорту. Це першокурсники Данило Марціновський, Вадим Микиєвич, Богдан Бабура та другокурсниця Олександра Мох.

Марціновський, Микиєвич та Бабура - срібні призери юніорського чемпіонату світу з санного спорту

У м.Блуденц (Австрія) 14-15 січня 2023 р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
 У змішаній командній гонці срібними призерами чемпіонату стали студенти І курсу Львівського коледжу спорту Данило Марціновський, Вадим Микиєвич та Богдан Бабура. Четвертою учасницею української команди була кременчанка Юліанна Туницька. На фініші українці 1,355сек поступилися фаворитам світового чемпіонату - команді Німеччини. ІІІ місце посіли латвійські санкарі.

Олександра Мох та Олена Стецків у топ-6 чемпіонату Європи з санного спорту

У м.Сігулді (Латвія) 14-15 січня 2023 р. відбувся чемпіонат Європи з санного спорту.
  У з'їздах на двомісних санях серед жінок - новому олімпійському виді програми 6 місце посіла українська пара у складі студентки ІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександри Мох та випускниці закладу досвідченої Олени Стецків.