48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак взяв участь у всеукраїнській нараді


Степан Родак23-24 червня 2011р. у м.Києві на базі Республіканського вищого училища фізичної культури відбулася всеукраїнська нарада-семінар керівників спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, у якій взяв участь директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.
Ми попросили Степана Михайловича поділитися враженнями від наради.
С.Родак. Це щорічна нарада, яка проводиться за підсумками року, тому ключове питання, яке стояло в порядку денному – підсумки і аналіз роботи за 2010р. та шляхи подальшого розвитку наших навчальних закладів. З цим питанням виступила директор департаменту фізичного виховання та масового спорту Мінспорту Ніна Уманець. Хочу сказати, що за підсумками року Львівське училище посіло 4 місце у огляді-конкурсі зі спорту вищих досягнень, попереду нас лише такі гранди, як Харківське, Київське республіканське та Донецьке УФК. Нас відзначили в тому плані, що коефіцієнт корисної дії наших провідних тренерів найвищий – на одного вчителя спорту вищої категорії припадає аж 5 збірників України. В нас також один з найвищих відсотків членів збірних команд – 18,8. Попереду лише Дніпропетровське (20,9%) і Республіканське (20,2%) училища. У нас найвищі показники по виділенню коштів на спортивну роботу, придбання спортивного обладнання і інвентаря, медико-відновлювальні засоби в перерахунку на одного учня.
Важливим в порядку денному було питання подальшої долі училищ фізичної культури в світлі підготовки нової редакції закону «Про вищу освіту». Директор департаменту вищої освіти Міносвіти і науки України Ярослав Болюбаш завірив, що всі перестороги по існуванню училищ в останній редакції проекту Закону зняті і треба лише дочекатись прийняття Закону, а потім затвердити підзаконний акт – постанову Кабінету Міністрів про внесення змін у чинне положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю.
З цікавими доповідями на нараді-семінарі виступили професор Національного університету фізичного виховання і спорту України Валерій Виноградов та директор науково-дослідного інституту Національного університету Оксана Шинкарук. п.Виноградов поділився методами і засобами відновлення та стимуляції працездатності спортсменів високої кваліфікації, а п.Оксана розповіла про методики підготовки спортсменів найближчого резерву в олімпійському спорті, зокрема, предметом її виступу був порівняльний аналіз систем підготовки спортсменів у передових спортивних державах світу: Китаю, Норвегії, Франції, Німеччини, Канади та інших.
Голова Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки В’ячеслав Гамов інформував про стан підготовки збірних команд України до Європейського олімпійського молодіжного фестивалю, який у липні пройде у м.Трабзоні (Туреччина) та Всесвітньої універсіади, яка у серпні відбудеться у Китаї.
Треба відзначити, що нарада-семінар була організована на найвищому рівні, в чому велика заслуга директора Республіканського вищого училища фізичної культури Володимира Тібабішева. У її роботі взяли участь Голова державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та начальник департаменту по взаємодії з органами виконавчої влади та забезпеченню діяльності міністра Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Євген Баженков.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»