47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степан Родак взяв участь у всеукраїнській нараді


Степан Родак23-24 червня 2011р. у м.Києві на базі Республіканського вищого училища фізичної культури відбулася всеукраїнська нарада-семінар керівників спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, у якій взяв участь директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.
Ми попросили Степана Михайловича поділитися враженнями від наради.
С.Родак. Це щорічна нарада, яка проводиться за підсумками року, тому ключове питання, яке стояло в порядку денному – підсумки і аналіз роботи за 2010р. та шляхи подальшого розвитку наших навчальних закладів. З цим питанням виступила директор департаменту фізичного виховання та масового спорту Мінспорту Ніна Уманець. Хочу сказати, що за підсумками року Львівське училище посіло 4 місце у огляді-конкурсі зі спорту вищих досягнень, попереду нас лише такі гранди, як Харківське, Київське республіканське та Донецьке УФК. Нас відзначили в тому плані, що коефіцієнт корисної дії наших провідних тренерів найвищий – на одного вчителя спорту вищої категорії припадає аж 5 збірників України. В нас також один з найвищих відсотків членів збірних команд – 18,8. Попереду лише Дніпропетровське (20,9%) і Республіканське (20,2%) училища. У нас найвищі показники по виділенню коштів на спортивну роботу, придбання спортивного обладнання і інвентаря, медико-відновлювальні засоби в перерахунку на одного учня.
Важливим в порядку денному було питання подальшої долі училищ фізичної культури в світлі підготовки нової редакції закону «Про вищу освіту». Директор департаменту вищої освіти Міносвіти і науки України Ярослав Болюбаш завірив, що всі перестороги по існуванню училищ в останній редакції проекту Закону зняті і треба лише дочекатись прийняття Закону, а потім затвердити підзаконний акт – постанову Кабінету Міністрів про внесення змін у чинне положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю.
З цікавими доповідями на нараді-семінарі виступили професор Національного університету фізичного виховання і спорту України Валерій Виноградов та директор науково-дослідного інституту Національного університету Оксана Шинкарук. п.Виноградов поділився методами і засобами відновлення та стимуляції працездатності спортсменів високої кваліфікації, а п.Оксана розповіла про методики підготовки спортсменів найближчого резерву в олімпійському спорті, зокрема, предметом її виступу був порівняльний аналіз систем підготовки спортсменів у передових спортивних державах світу: Китаю, Норвегії, Франції, Німеччини, Канади та інших.
Голова Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки В’ячеслав Гамов інформував про стан підготовки збірних команд України до Європейського олімпійського молодіжного фестивалю, який у липні пройде у м.Трабзоні (Туреччина) та Всесвітньої універсіади, яка у серпні відбудеться у Китаї.
Треба відзначити, що нарада-семінар була організована на найвищому рівні, в чому велика заслуга директора Республіканського вищого училища фізичної культури Володимира Тібабішева. У її роботі взяли участь Голова державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та начальник департаменту по взаємодії з органами виконавчої влади та забезпеченню діяльності міністра Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Євген Баженков.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор