50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види


Десятикласниця коледжу Марія Городня - срібна призерка міжнародних змагань "Multinations" з плавання

     У м.Броварах 17-18 квітня 2021 р. відбулися міжнародні юніорські змагання "Multinations" з плавання за участі збірних команд Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії та України. Змагалися хлопці віком до 17 та дівчата віком до 16 років.

Каріна Сидорак - бронзова призерка міжнародних змагань "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастики

           У столиці Болгарії м.Софії 4-6 квітня 2021 р.  відбулися міжнародні змагання "Кубок Софії-2021" з художньої гімнастики серед дівчат-юіорок.
У групових вправах з 5-ма м"ячами бронзовими призерками змагань стала збірна команда України, у складі якої виступала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак.

Марія Городня - найкраща спортсменка Львівщини за результатами березня - 2021

      Учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Марія Городня визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами березня 2021 року.    
        Цим почесним титулом відділення Національного комітету України у Львівській області Марія вшанована за потрійну перемогу на чемпіонаті України з плавання, який 6-9 березня відбувся у м.Харкові.

Підсумки тижня англійської мови

   Під час тижня іноземних мов, який проходив у Львівському фаховому коледжі спорту з 15 по 21 лютого 2021 року, вчителями Климків О.М., Чайківською І.Б., Степанюк Т.В.,  Грилицькою О.Л., Худзік В.Р. були проведені різноманітні заходи, під час яких учні 7- 11 класів демонстрували свої вміння та навики, різноманітні таланти і фантазію.

ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ СТАНІСЛАВ КОРЧЕМЛЮК - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

   Учень 11 класу Львівського коледжу спорту Станіслав Корчемлюк став срібним призером чемпіонату України з дзюдо серед кадетів - спортсменів віком до 17 років, який 19-20 березня 2021 р.  відбувся у м.Сумах.
       Станіслав посів ІІ місце у ваговій категорії до 73кг, поступившись у фіналі киянину Івану Казімірову.
 

У його словах нова велична сила

   10 березня учні 9-А класу вшанували пам’ять Тараса Шевченка.  На уроці української літератури (вч. Шишкова Н.З.) звучали слова про вічну славу Великого Кобзаря,  про його вірші, знайомі всім з дитинства,  про те, чим жив, що любив, до чого прагнув. Простота і мудрість, душевна щирість і  глибокий зміст у словах поета не загубилися в плинності часу і сьогодні поезією промовляють до нас.

ДО 150-РІЧЧЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ МОЛОДІ СПОРТСМЕНИ ПРОЧИТАЛИ ПОЕЗІЮ ВЕЛИКОЇ ПОЕТЕСИ

 Студенти 1-го курсу Львівського фахового коледжу спорту разом із спортивною та олімпійською громадськістю долучилися до вітань з нагоди 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.Її життя – героїчна легенда!

   У Львівському коледжі спорту було проведено ряд заходів, присвячених 150-річчю від дня народження Лесі Українки та Міжнародному дню рідної мови.
Налаштували учнів на святковий настрій інформаційні п’ятихвилинки «Високе світло імені та слова», проведені саме 25 лютого у всіх класах коледжу на уроках української літератури (вч. Мацюх Г.Р., Шишкова Н.З., Ковалишин Л.В.).

ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА УЧЕНИЦЬ КОЛЕДЖУ СПОРТУ СИДОРАК ТА ОЩІПКО НА КУБКУ УКРАЇНИ

      Подвійною перемогою учениць-восьмикласниць Львівського коледжу спорту Каріни Сидорак та Сніжани Ощіпко завершився Кубок України з художньої гімнастики, який 2-4 березня 2021 року проходив у м.Дніпрі.  
 

УЧЕНИЦЯ КОЛЕДЖУ СПОРТУ М. ГОРОДНЯ – ВОЛОДАРКА ТРЬОХ ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ

          В місті Харкові 9 березня 2021 року завершився зимовий чемпіонат України з плавання серед дорослих, де тріумфально виступила десятикласниця КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» Марія Городня. 

Єднаймо душі словом Кобзаря

 У Львівському фаховому коледжі спорту відбувся флешмоб з нагоди для народження геніального безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, який провели учні 11-в класу на уроці української літератури (вч. Мацюх Г.Р.).


Вітаємо! Зоряна Дуда – найграмотніша учениця коледжу спорту!

      До Міжнародного дня рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту був проведений конкурс «Найграмотніший учень». Мета заходу – донести до школярів красу та багатство рідної мови, формувати навички грамотного письма, виховувати любов до рідної мови. 

Результати конкурсу на кращу Інтернет-презентацію класного колективу у 2020-2021 навчальному році

  Впродовж першого семестру у Львівському фаховому коледжі спорту  тривала напружена творча пора – робота над створенням інтернет-презентацій класних колективів. Усі учні разом із класними керівниками намагалися представити якомога цікавіше свій клас і кожне спортивне відділення. У цій діяльності учні змогли реалізувати свій творчий потенціал, проявити індивідуальність, показати своє бачення класного колективу.

Степан Родак: «Наше завдання – інтегруватися в нову реформовану систему спорту в Україні»

     У лютому минулого року Управління майном спільної власності Львівської обласної ради перейменувало Львівське училище фізичної культури у комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту», скорочено Львівський коледж спорту.
Ми попросили багаторічного директора училища, а тепер коледжу, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака прокоментувати ці зміни.

ВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!

 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html