48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійський резерв України – третій в Європі


ІІІ місце у медальному заліку посіла збірна команда України на ХІ Європейському молодіжному фестивалі, який з 23 до 30 липня 2011р. проходив у турецькому Трабзоні. В активі українців 8 золотих, 4 срібних, 3 бронзові нагороди. Попереду лише Росія (21-17-16) та Великобританія (17-10-6). У фестивалі взяли участь представники 49 країн Європи.
Приємно, що до загального успіху долучився і студент І курсу Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський, який переміг у бізі на 3000м.
Наступний, ХІІ фестиваль відбудеться улітку 2013р. у м.Утрехт (Нідерланди).
Коротка довідка.
Європейські молодіжні олімпійські фестивалі (ЄМОФ) – це комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) та участю усіх Європейських країн. Ініціатором проведення змагань був сьогоднішній президент МОК Жак Рогге.
Змагання проводяться у непарні роки із зимових та літніх видів спорту (окремо) і регламентуються хартією ЄМОФ, що затверджена Генеральною асамблеєю ЄОК 13 грудня 2003р.
Вік учасників в залежності від виду спорту 13-17 років.
Всі ритуали і церемонії змагань проходять за прикладом «дорослих» Олімпійських ігор. Учасники заходу розміщуються у олімпійському селищі, яке повинно вміщувати 3300 осіб для літніх фестивалів і 1300 – для зимових.
Фестиваль має не лише спортивне призначення, але і відіграє значну роль в вихованні та спілкуванні молодих людей через спорт. Під час цього та завдяки ньому на Європейському континенті популяризуються олімпійські ідеали, пропагується олімпійський рух та здоровий спосіб життя.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!