47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійський резерв України – третій в Європі


ІІІ місце у медальному заліку посіла збірна команда України на ХІ Європейському молодіжному фестивалі, який з 23 до 30 липня 2011р. проходив у турецькому Трабзоні. В активі українців 8 золотих, 4 срібних, 3 бронзові нагороди. Попереду лише Росія (21-17-16) та Великобританія (17-10-6). У фестивалі взяли участь представники 49 країн Європи.
Приємно, що до загального успіху долучився і студент І курсу Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський, який переміг у бізі на 3000м.
Наступний, ХІІ фестиваль відбудеться улітку 2013р. у м.Утрехт (Нідерланди).
Коротка довідка.
Європейські молодіжні олімпійські фестивалі (ЄМОФ) – це комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) та участю усіх Європейських країн. Ініціатором проведення змагань був сьогоднішній президент МОК Жак Рогге.
Змагання проводяться у непарні роки із зимових та літніх видів спорту (окремо) і регламентуються хартією ЄМОФ, що затверджена Генеральною асамблеєю ЄОК 13 грудня 2003р.
Вік учасників в залежності від виду спорту 13-17 років.
Всі ритуали і церемонії змагань проходять за прикладом «дорослих» Олімпійських ігор. Учасники заходу розміщуються у олімпійському селищі, яке повинно вміщувати 3300 осіб для літніх фестивалів і 1300 – для зимових.
Фестиваль має не лише спортивне призначення, але і відіграє значну роль в вихованні та спілкуванні молодих людей через спорт. Під час цього та завдяки ньому на Європейському континенті популяризуються олімпійські ідеали, пропагується олімпійський рух та здоровий спосіб життя.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор