48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійський резерв України – третій в Європі


ІІІ місце у медальному заліку посіла збірна команда України на ХІ Європейському молодіжному фестивалі, який з 23 до 30 липня 2011р. проходив у турецькому Трабзоні. В активі українців 8 золотих, 4 срібних, 3 бронзові нагороди. Попереду лише Росія (21-17-16) та Великобританія (17-10-6). У фестивалі взяли участь представники 49 країн Європи.
Приємно, що до загального успіху долучився і студент І курсу Львівського училища фізичної культури Богдан Городиський, який переміг у бізі на 3000м.
Наступний, ХІІ фестиваль відбудеться улітку 2013р. у м.Утрехт (Нідерланди).
Коротка довідка.
Європейські молодіжні олімпійські фестивалі (ЄМОФ) – це комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та Європейських олімпійських комітетів (ЄОК) та участю усіх Європейських країн. Ініціатором проведення змагань був сьогоднішній президент МОК Жак Рогге.
Змагання проводяться у непарні роки із зимових та літніх видів спорту (окремо) і регламентуються хартією ЄМОФ, що затверджена Генеральною асамблеєю ЄОК 13 грудня 2003р.
Вік учасників в залежності від виду спорту 13-17 років.
Всі ритуали і церемонії змагань проходять за прикладом «дорослих» Олімпійських ігор. Учасники заходу розміщуються у олімпійському селищі, яке повинно вміщувати 3300 осіб для літніх фестивалів і 1300 – для зимових.
Фестиваль має не лише спортивне призначення, але і відіграє значну роль в вихованні та спілкуванні молодих людей через спорт. Під час цього та завдяки ньому на Європейському континенті популяризуються олімпійські ідеали, пропагується олімпійський рух та здоровий спосіб життя.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державності