48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : На Універсіаді Україна шоста


Христина Стуй  У м.Шеньжень (Китай) 23 серпня 2011р. фінішувала ХХVІ літня Всесвітня універсіада – всесвітні спортивні ігри студентів. Впродовж 12 днів спортсмени-студенти визначали кращих у 306 видах змагань в 24 видах спорту. У загально-медальному заліку очікувано перемогли господарі – китайські студенти. В їх активі 145 медалей, в тому числі 75 золотих. Другі росіяни – 132 (42), треті – японці – 87 (23). Українці замкнули шістку кращих держав світу. В доробку нашої збірної 44 нагороди, з них 11 золотих. Приємно, що свій внесок в успішний виступ української збірної зробили вихованці Львівського училища фізичної культури. На загал, вони вибороли 1 золоту, 2 срібні, 2 бронзові медалі.
Чемпіонкою універсіади стала вихованка відділення легкої атлетики Христина Стуй (вип. 2005р.). Христина посіла І місце у естафеті 4х100м, а в додаток стала ще й срібним призером в бігу на 100м. Срібна нагорода в активі представниці стрільби з лука Олени Кушнірук (вип. 2008р.). Бронзові медалі везуть додому стрільці: з лука Дмитро Грачов (р.р. навч. 1998-2001) та пневматичного пістолета – Юлія Коростильова (вип. 2004р.). За крок від медалей зупинились фехтувальниці на шпагах Яна Шемякіна (вип. 2005р.), Анфіса Почкалова (вип. 2009р.), Анастасія Івченко (ІІІк.). Рапірист Клод Юнес – сьомий. Студентська збірна України з футболу, у складі якої виступав Матвій Бобаль  – чотирнадцята.
Шеньжень передав естафету російській Казані. Саме у цьому місті 2013р. пройде чергова ХХVІІ Всесвітня універсіада.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»